TOP 20 najpopularniejszych filmów w polskich kinach w 2018 roku. "Kler" czy "Kobiety mafii"? Na te filmy poszły tłumy! [GALERIA]

Dziennikarz Krzysztof Spór, autor bloga sporwkinie.blogspot.com, przedstawił oficjalne wyniki polskiego box office'u za 2018 rok. Sprawdźcie, ile biletów do kina sprzedano w 2018 roku i na które filmy najchętniej chodzili polscy widzowie!

Multimedia

59,7 miliona - właśnie tyle biletów do kina kupili w 2018 roku polscy widzowie. Jest to absolutnie rekordowy wynik, który będzie bardzo trudno pobić w 2019 roku.

Zgodnie z oczekiwaniami, najpopularniejszym filmem w polskich kinach w 2018 roku był "Kler". Film Wojciecha Smarzowskiego obejrzało aż 5,183 mln widzów! Fenomenalny wynik, który jednak napędziła mocno promocja oraz kontrowersyjny temat. Czy jakiś polski twórca przebije ten wynik w tym roku. Jest to bardzo wątpliwe.

Najlepsze polskie filmy 2018. "Zimna wojna" była lepsza od "Kleru"?Zobacz więcej

Polskie kino w 2018 roku nie mogło narzekać na brak powodzenia. Poza "Klerem" w czołówce najpopularniejszych filmów w polskich kinach w 2018 roku znalazły się także produkcje "Kobiety mafii" oraz "Planeta Singli 2". Tak się składa, że jeszcze w lutym otrzymamy kontynuacje tych tytułów. Czy powtórzą sukces poprzedników? Jest to wielce prawdopodobne!

SPRAWDŹCIE ZESTAWIENIE TOP 20 NAJPOPULARNIEJSZYCH FILMÓW W POLSKICH KINACH W 2018 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tomek579 (gość)

    To teraz czekamy na film Sędziowie, o pedofilii członków nadzwyczajnej kasty oraz zaraz potem Towarzysze, o stalinowskim mordercach nękanych przez rodziny ich ofiar o ujawnienie miejsca pochowania ich mężów, ojców i synów.

    02.02.2019 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×