"Top Chef" 1.04.2015, odcinek 5. Nowi uczestnicy i Stephane Antiga programie [WIDEO+ZDJĘCIA]

5. odcinek "Top Chef" nie zawiedzie wielbicieli kreatywnego gotowania. Ale czy nowatorskie podejście przełoży się na smak i jakość potraw? Kulinarne zmagania uczestników oceni trener mistrzowskiej reprezentacji Polski w piłce siatkowej Stephane Antiga.

Multimedia

Czy kucharzom uda się sprostać oczekiwaniom trenera Antigi? Z pewnością nie będzie to łatwe, bo przygotował dla nich swoje ulubione menu. Do grona uczestników dołączą z kolei dwaj nowi uczestnicy: Łukasz Budzik i Bartosz Szymczak. Czy uda im się udowodnić, że zasługują na miejsce wśród kucharzy, którzy swoją obecność w 5. odcinku wywalczyli ciężką pracą?

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 25.03.2015, ODCINEK 4. ODPADLI MIRA TKACZ I BARTŁOMIEJ PŁÓCIENNIAK "TOP CHEF" 25.03.2015, ODCINEK 4. KANAPKI, GAŁKA I SPOTKANIE Z PAPIEŻEM [WIDEO]

W tym odcinku nie wszystko okaże się przysłowiową bułką z masłem. – Pusty jak pancerz byłem – zaserwuje jedną ze swoich złotych myśli Michał Czekajło. Z kolei Wojciech Amaro tak oceni pewne danie: - To był dokładnie kawałek tektury z pudełeczka po imbirze. Kto zasłuży na tę druzgocącą ocenę?

TOP CHEF już w najbliższą środę, 1 kwietnia o godzinie 20.40 w POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×