"Top Chef" 11.03.2015, odcinek 2. Odpadli Łukasz "Bigos" Miecznikowski i Daniel Wełna

Sprawdź, co wydarzyło się w 2. odcinku 4. edycji "Top Chef". Z programem pożegnali się Łukasz "Bigos" Miecznikowski i Daniel Wełna.

Multimedia

W drugim odcinku 4. sezonu "Top Chef" pierwszym wyzwaniem było spotkanie z mistrzami. Zadanie dla uczestników mieli Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski i Marek Włodarczyk, którzy dołączyli do Macieja Nowaka i wcielili się w rolę jury. Oprócz tego, że każdy z gości prezentował mistrzowski poziom w swojej dziedzinie, każdy z nich spędził część swojej kariery w Niemczech. Z tym krajem było związane zadanie. W 40 minut uczestnicy dobrani w pary musieli przygotować niemiecki eintopf, czyli danie jednogarnkowe.

Nowe jury zdecydowało, że najlepiej z zadaniem rodem zza zachodniej granicy poradziły sobie dwie pary. Drużyna zielona - Patryk Dziamski i Piotr Antkowicz oraz drużyna żółta - Dorota Kaczmarek i Ivo Cesare Violante. To oni otrzymali immunitet na kolejne starcia w odcinku.

CZYTAJ TAKŻE: FOOD PORN W 1. ODCINKU "TOP CHEF". ZOBACZ REAKCJĘ JURORÓW NA DANIE DANIELA WEŁNY [WIDEO] "TOP CHEF" 11.03.2015, ODCINEK 2. ZASKAKUJĄCE JURY I NIEMIECKI EINTOPF [WIDEO]

Tematem przewodnim głównej konkurencji 2. odcinka był drób. Uczestnicy ponownie gotowali w parach - takich samych jak w pierwszym zadaniu. Do dogrywki trafili Łukasz "Bigos" Miecznikowski i Marek Rogalski oraz Adriana Marczewska i Daniel Wełna. Cała czwórka miała do dyspozycji produkty, które nie zostały wykorzystane w poprzedniej konkurencji.

JURORZY ZDECYDOWALI, ŻE PROGRAM MUSZĄ OPUŚCIĆ ŁUKASZ "BIGOS" MIECZNIKOWSKI I DANIEL WEŁNA.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×