"Top Chef 2" 23.04.2014, odc. 8: Kibart vs.Olma! Komu puszczą nerwy? [WIDEO]

Zobacz, co się wydarzy w 8.odcinku 2. edycji "Top Chef", który już w środę 23.04.2014 o godz. 20:35 w Polsacie!

Multimedia

Już w środę emocje w kuchni "TOP Chef" sięgną zenitu! Paweł Kibart i Sebastin Olma stoczą wielki pojedynek. Nasi szefowie staną na czele dwóch rywalizujących drużyn i będą gotować w sztafecie. Szybkie zwroty akcji gwarantowane! Która drużyna wygra to starcie? Komu puszczą nerwy? To jednak nie koniec emocji - w tym odcinku w jury zasiądą uczestnicy: Adam Leszczyński, Agnieszka Buch, Bartłomiej Kuzianik i Adam Kowalewski. "TOP Chef" w środę, o godzinie 20.35 w Polsacie.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF 2" 16.04.2014, ODC. 7: EWA WACHOWICZ ZAPROSIŁA DO PROGRAMU EKSPERTKI [WIDEO+ZDJĘCIA] "TOP CHEF 2" 9.04.2014, ODC. 6: NOWI KUCHARZE WCHODZĄ DO PROGRAMU! [WIDEO]

Poprosiliśmy o komentarz Pawła Kibarta, szefa kuchni Sinnet Club w Warszawie.

-Gdy staliśmy naprzeciwko siebie i patrzyliśmy sobie w oczy, w jego oczach widziałem strach - powiedział Paweł Kibart o Sebastianie.

-*Jury w takim składzie nie miało absolutnie żadnych kompetencji, żeby kogokolwiek oceniać. Równie dobrze ja mógłbym oceniać jazdę figurową na lodzie* - dodał Kibart.

Paweł Kibart dodał jeszcze kilka ciepłych słów o Agnieszcze Buch, która 22 kwietnia ma urodziny: - Agnieszko, w dniu Twoich urodzin, życzę Ci, żebyś miała takie jaja jak do tej pory, wyglądała tak ładnie jak zasiadając w jury, oraz dotarcia co najmniej do półfinału.

Komentarze

Skomentuj
  • kotka (gość)

    No co wy chcecie od Pawła obejrzyjcie wcześniejsze wersje top chef, oczywiście też te nie polskie i co zobaczycie? że tak jest napisany scenariusz tego programu a co się dalej dzieje z uczestnikami to poprostu emocje jakie dostają od twórców, realizatorów i innych osób w tym też tych którzy rzucają na forum jakieś dziwne i całkiem zbędne opinie. Zanim ocenisz kogoś OCEŃ SAM SIEBIE. Weźcie to sobie do serca i zobaczycie że świat będzie lepszy. Pozdrawiam wszystkich uczestników TOP CHEF.

    25.04.2014 20:39
  • kkk (gość)

    kibart jesteś żałosnym warszawski cwaniakiem. rzygać mi się chce jak cię słucham. śląsk górą,

    23.04.2014 22:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×