"Top Chef" 29.10.2014. odcinek 8. Odpadł Piotr Ceranowicz

W 8. odcinku 3. edycji programu "Top Chef" odpadł Piotr Ceranowicz

Multimedia

W pierwszym zadaniu uczestnicy walczyli o immunitet. Kucharze pracowali w niewielkich grupach - w ciągu 15 minut mieli przygotować danie z dostępnych w kuchni produktów. Najlepiej poradziła sobie drużyna w składzie Krzysztof Bugiera i Paweł Wałęsa. Panowie zdecydowali się losować, który z nich otrzyma immunitet - padło na Karzysztofa.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 29.10.2014. ODCINEK 8. KUCHNIA ŁEMKOWSKA, GÓRALSKA I ŚLĄSKA [WIDEO] "TOP CHEF" 22.10.2014. ODCINEK 7. ROBERT BURNEIKA GOŚCIEM SPECJALNYM PROGRAMU! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W kolejnym zadaniu uczestnikom pomagał szef kuchni Adam Chrząstowski. Tematem konkurencji była kuchnia regionalna: łemkowska, góralska i śląska. Kucharze pracowali w parach, a z każdego duetu jedna osoba była nominowana. Paweł i - panowie zajęli się kuchnią góralską, a ich wsparciem był Stanisław Karpierl-Bułecka. Kuchnia śląska przypadła Marcie i Piotrowi, a pomagał im Mariusz Kałamaga, a kuchnia łemkowska Bartkowi i Marcin przy wsparciu Igora Herbuta.

Do dogrywki nominowani zostali: Piotr Ceranowicz, Bartłomiej Witkowski i Marcin Przybysz. Tematem przewodnim dogrywki był smoczy owoc.

Z "Top Chef" odpadł Piotr Ceranowicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×