"Top Chef" 6.05.2015, odcinek 10. W ćwierćfinale odpadł Daniel Wełna

To już ćwierćfinał! Sprawdź, co wydarzyło się w 10. odcinku programu "Top Chef"!

Multimedia

W ćwierćfinale "Top Chef" na uczestników czekali jurorzy i niespodzianka - grille. W formie szaszłyka kucharze mieli przygotować coś, co określa ich życie. Chodziło o smaki dzieciństwa oraz historię pracy zawodowej. W 40 minut należało zrobić trzy szpady. Wydawało się, że wszystko pójdzie jak z płatka, niestety Adam nie zdążył wysmażyć mięsa, dlatego nie podał szaszłyków. Jurorzy nie mieli czego próbować, dlatego nie było mowy o tym, aby Adam otrzymał immunitet i trafił do półfinału. Najlepszy w tym zadaniu okazał się natomiast Bartek, który otrzymał nagrodę dodatkową - piknik z bliskimi.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 6.05.2015, OCINEK 10. ZACIĘTA WALKA O PÓŁFINAŁ [WIDEO+ZDJĘCIA] "TOP CHEF" 29.04.2015, ODCINEK 9. DANIEL WEŁNA WRÓCIŁ DO PROGRAMU! KTO ODPADŁ?

W zadaniu eliminacyjnym uczestnicy przenieśli się do warszawskiego hotelu Sofitel, gdzie czekali na nich Ewa Wachowicz, Maciej Nowak oraz wyjątkowi goście - aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz muzyk, lider zespołu Kombii, Grzegorz Skawiński oraz szef kuchni restauracji hotelowej, Maciej Majewski. Zadanie polegało na odtworzeniu dań z karty restauracji. Kucharze zostali podzieleni na dwie grupy: Daniel i Adama oraz Łukasz i Katarzyna. Po podaniu wszystkich dań, jurorzy zdecydowali, że do półfinału przechodzą Łukasz i Kasia.

Daniel i Adam spotkali się w dogrywce. Tematem przewodnim była lektura obowiązkowa dla wszystkich szefów kuchni - "Pan Tadeusz". Chodziło o przygotowanie czarnej polewki, którą miał dostać Jacek Soplica. Do jej przygotowania uczestnicy nie mogli wykorzystać krwi.

Jurorzy zdecydowali, że do półfinału nie przechodzi i co za tym idzie, z programu odpada Daniel Wełna. ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×