"Top Chef" 8.10.2014, odcinek 5. Czeskie specjały i nowy uczestnik! Kogo docenią jurorzy? [WIDEO]

Zobacz, co się wydarzy w 5. odcinku 3. edycji "Top Chef", który zobaczymy już w środę 8.10.2014.

Multimedia

To nie czeski film! To rzeczywistość! W 5. odcinku 3. edycji TOP CHEF na jurorskich stołach pojawią się przygotowane przez uczestników specjały zza naszej, południowej granicy. Jakich gości przyprowadzi Maciej Nowak? Ekspertami będą: pochodząca z Zaolzia polska piosenkarka Halina Mlynkova, dziennikarz i fascynat kultury Czech Mariusz Szczygieł oraz znany widzom z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wybitny czeski tancerz – Jan Kliment.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 1.10.2014. ODCINEK 4. GORYCZ CZEKOLADY, BITWA NA SAŁATKI I MĘSKIE ŁZY [WIDEO] "TOP CHEF" 1.10.2014. ODCINEK 4. ODPADLI LUIZA TRISNO I KAROL WOJCIECHOWSKI

Czy zawodnikom uda się przygotować typowy, czeski obiad? Czy ktoś pomoże im rozszyfrować napisane w języku naszych południowych sąsiadów menu? Jedno jest pewne „Wujek” Artur Augustyński znów pokaże klasę, a w programie pojawi się… nowy uczestnik. Jakie wrażenie wywrze na kucharzach? – Odwracam się, a tam polski 50 Cent – powie Bartek Witkowski. O co mu chodzi? Czy „nowemu” uda się przetrwać pierwsze starcie?

TOP CHEF – już w najbliższą środę, 8 października, o godzinie 20.40 w POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×