"Top Chef. Gwiazdy od kuchni" 26.10.2016, odcinek 8. Odpadli Andrzej Bachleda-Curuś i Tomasz Oświęciński [ZDJĘCIA]

W poprzednim odcinku, tuż przed ćwierćfinałem, z programem "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" pożegnała się Anita Sokołowska. Kto odpadł w tym odcinku? Kto najlepiej poradził sobie z potrawami? Kto zapowiada się na najlepszego kucharza? Wszak to już ćwierćfinał!

Multimedia

Ćwierćfinał zaczął się nietypowo, gdyż składniki dla uczestników wybrał... prowadzący program, Maciej Rock. Tomek Oświęciński dostał ozór wołowy, Rafał Maserak otrzymał udziec z dzika, Beata policzki wieprzowe, Edyta Pazura dostała mięso z królika, Andrzej Bachleda-Curuś otrzymał skrzydło wołowe, a Vienio dostał serce wieprzowe. Cóż, dla jarosza to nie będzie łatwe zadanie. Warto dodać, że jurorzy pojawią się dopiero na degustacji, dlatego uczestnicy mogą pracować bez większego stresu, gdyż jury nie będzie wiedzieć, kto jaką potrawę przygotował.

W tym zadaniu ćwierćfinalistom pomogli top chefowie, a czas na wykonanie potrawy to 60 minut! Łatwo nie będzie, ale na tym etapie już nie może być łatwo.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI". UCZESTNICY ZDRADZILI SWOJE NAJWIĘKSZE SŁABOŚCI! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI" 19.10.2016, ODCINEK 7. ODPADŁA ANITA SOKOŁOWSKA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Najlepsi okazali się Vienio, Beata i Edyta, więc zmierzyli się w zadaniu dodatkowym. Musieli przygotować w 50 minut dania przygotowane na bazie czekolady. Gra była warta świeczki, gdyż na szali był awans do finału i szkolenie w akademii czekolady! W konkurencji najlepsza okazała się Edyta Pazura!

W dogrywce spotkali się Tomasz, Andrzej i Rafał. Uczestnicy w 40 minut musieli kreatywnie przygotować orzech kokosowy. Tutaj już taryfa ulgowa się skończyła, a z zadaniem najlepiej poradził sobie Rafał Maserak.

Z PROGRAMEM "TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI" POŻEGNALI SIĘ ANDRZEJ BACHLEDA-CURUŚ ORAZ TOMASZ OŚWIĘCIŃSKI

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Eda (gość)

  Basia masz racje . Żal mi Oświecińskiego i Andrzeja ,najlepiej by było gdy by wywalili Vienia on to taki cwańaczek.....

  30.10.2016 13:53
 • basia (gość)

  Szkoda , że Oświęciński odpadł lepiej , żeby wywalili Vienia.Samolub , chwalipięta i gość , który zjadł wszystkie rozumy

  27.10.2016 12:48
 • XX (gość)

  Skrzydło wołowe?????

  27.10.2016 08:58
 • DOrka (gość)

  Płakać za nimi nie będę, bo nawet nie wiedziałam, że istnieją... gdy rozpoczynał się program i w sumie... to gwiazd w tym programie nie ma, a właściwie już odpadły 2 aktorki, które można było uznać z wielkim bólem za "gwiazdy". Z przyjemnością oglądam żonę Pazury, nie lubiłam młodej, a wydaje się niesamowicie normalna i sympatyczna. Nie lubię gburowatego wokalisty (?), wegetarianin lekko otyły, dziwne?

  27.10.2016 07:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×