"Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Największy krytyk kulinarny Tomasza Oświecińskiego ma... 6 lat! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tomasz Oświeciński pojawi się jesienią 2016 w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Jak sam przyznaje, to on gotuje u siebie w domu, a jego największy krytyk kulinarny ma... 6 lat!

Multimedia

W "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" wśród uczestników pojawi się Tomasz Oświeciński - trener personalny i aktor, znany z takich produkcji jak m.in. "M jak miłość", "Pitbull. Nowe porządki", "Służby specjalne" czy "Skazane". W młodości pracował jako szef ochrony w jednym w jednym z warszawskich lokali. Nie każdy spodziewałby się jednak, że to on gotuje w swoim domu. - Potrzebuję pięć posiłków dziennie i nie chcę obarczać nikogo ich przygotowywaniem. Sam doskonale wiem, co i jak zrobić, aby miało odpowiednią dla mnie ilość składników odżywczych - wskazuje Oświeciński.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI". POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW! CO GOTUJĄ NAJLEPIEJ? [WIDEO+ZDJĘCIA]
CÓRKA TOMASZA OŚWIECIŃSKIEGO W "NA WSPÓLNEJ". KOGO GRA MAJA OŚWIECIŃSKA? [ZDJĘCIA]

Jak się okazuje, konikiem Tomasz Oświecińskiego są więc dania fit. W nowym programie Polsatu będzie chciał pokazać Polakom, że można jeść smacznie i zdrowo. Jak sam przyznaje, jego największym krytykiem kulinarnym jest 6-letnia córka Maja, która także lubi jeść zdrowe rzeczy. - Nie przekupisz jej fast foodem ani czekoladą. W restauracji zamiast napojów gazowanych, zamawia wodę z cytryną - mówi dumny tata.

Co jeszcze powiedział nam Tomasz Oświeciński na planie programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Przekonajcie się sami!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×