"Top Chef. Gwiazdy od kuchni" odcinek 3. Odpadła Katarzyna Skrzynecka [ZDJĘCIA]

W 3. odcinku "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby? Dlaczego tak się stało? Sprawdźcie!

Multimedia

W pierwszej konkurencji uczestnicy musieli przygotować zupę. Gwiazdy gotowały w parach - panie losowały panów do swojego duetu. Katarzyna Skrzynecka gotowała z Bartoszem Kurkiem, Anita Sokołowska z Andrzejem Bachledą-Curuś, Edyta Pazura z Tomkiem Oświecińskim, Beata Oleszek z Piotrem Galińskim, Olga Bończyk z Rafałem Maserakiem, a Małgorzata Kalicińska z Vieniem. Utrudnieniem jednak była nie współpraca, a konkurencja w parach. Jurorzy nie wiedzieli, kto z duetu przygotował którą zupę i mieli wybrać lepszą. Zwycięzca z każdej pary automatycznie przechodził do kolejnego odcinka.

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI". NAJOBRZYDLIWSZE DANIA, KTÓRE ZJADŁY GWIAZDY! WIEMY, CO TO BYŁO
"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI". ODPADŁ WRÓŻBITA MACIEJ SKRZĄTEK! [ZDJĘCIA]

Katarzyna Skrzynecka nie zdążyła wydać swojej potrawy. Jurorzy podczas degustacji komentowali testowane dania. Po posmakowaniu zup bezpieczni byli: Vienio, Olga Bończyk, Bartosz Kurek, Andrzej Bachleda-Curuś, Beata Oleszek i Tomasz Oświeciński. Niestety Katarzyna Skrzynecka musiała pożegnać się z programem przez niewydanie zupy. Pozostali uczestnicy stanęli do konkurencji głównej, w której tematem były podroby.

To zadanie przerosło niektórych: Anita Sokołowska aż cała drżała, ponieważ nie lubi i nie toleruje podrobów. Inni podeszli mniej emocjonalnie do tego zadania.

Anita i Piotr trafili do dogrywki, w której musieli przygotować danie z tostem.

Z "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" odpadła tylko Katarzyna Skrzynecka!

Jurorzy zdecydowali, że Anita i Piotr dostaną drugą szansę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×