"Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Uczestnicy zdradzają swoje największe kulinarne wpadki [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wystarczy chwila nieuwagi, aby pyszne danie nadawało się jedynie do... kosza. Uczestnicy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, zdradzili, jakie kulinarne wpadki mają na swoim koncie.

Multimedia

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni" - Polsat, środa, godz. 20:40

Przesolone mięso, obcięty kawałek palca, rozgotowany makaron i rosół na niewypatroszonej kurze – uczestnicy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” opowiedzieli o swoich kulinarnych niewypałach. Zobaczcie koniecznie nasze wideo, w którym Małgorzata Kalicińska, Rafał Maserak, Andrzej Bachleda-Curuś i inni, opowiadają o daniach, które im nie wyszły.

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI". CO GOTOWALI UCZESTNICY? KTO ODPADŁ? [ZDJĘCIA]
"TOP CHEF. GWIAZDY OD KUCHNI". UCZESTNICY ZDRADZAJĄ, KTO JEST ICH NAJWIĘKSZYM KRYTYKIEM KULINARNYM [WIDEO+ZDJĘCIA]

Bez wątpienia jedną z najbardziej spektakularnych wpadek zaliczyła Katarzyna Skrzynecka, która chciała zabłysnąć przed rodziną swojego ukochanego. Skończyło się klęską...

– To był obiad świąteczny, którym chciałam się przedstawić z jak najlepszej strony. Kupiłam kurczaka, szafran... I teraz okazało się, że kurczak był starą, żylastą, zleżałą kurą. Szafran był zwietrzały i potwornie gorzki. Śmietanka zważyła się, więc wyszły kluchy... - wspomina Katarzyna Skrzynecka.

Która z gwiazd zaliczy największą kulinarną wpadkę w nowym odcinku „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”? Tego dowiemy się w najbliższą środę o godzinie 20:40 w Polsacie. Pewne jest to, że ktoś będzie się musiał pożegnać z programem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×