"TOP CHEF" odc. 1. Odpadła Patrycja!

W pierwszym odcinku "Top Chefa" uczestnicy od razu zostali postawieni przed trudnymi wyzwaniami. Najgorzej poradziła sobie Patrycja, która pożegnała się z programem.

Multimedia

W "Top Chef" odc. 1 poznaliśmy zawodników, którzy przez kolejne miesiące będą rywalizowali o tytuł najlepszego szefa kuchni. Dowiedzieliśmy się, kto skąd pochodzi i czym się zajmuje na co dzień.

Pierwszym zadaniem, z którym musieli uporać się uczestnicy, było przygotowanie śniadania w studenckim stylu z ubogiej liczby składników, dostępnych w lodówkach. Po tym zadaniu do dogrywki została skierowana Patrycja,

Drugie wyzwanie polegało na przygotowaniu potrawy oparte na polędwicy wołowej. Między uczestnikami przechadzał się Martin Gimenez, zwycięzca pierwszej edycji programu "Top Chef". Mistrz doradzał zdenerwowanym kucharzom, co powinni zrobić, by ich potrawy przypadły do gustu jury.

Po tej rozgrywce jurorzy zdecydowali, że trzech zawodników znajdzie się w dogrywce: Magda, Piotr i Patrycja. Niestety, przygotowanie postnych potraw na żurku i śledziu najsłabiej wypadło w wykonaniu Patrycji i to ona pożegnała się z programem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×