"Top Chef" odcinek 4. s. 7. Kogo przerosły wielkanocne śniadania? Łukasz Frankowicz odpadł z programu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 4. odcinek nowej odsłony programu "Top Chef". Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się m.in. ze śniadaniem wielkanocnym! Zobaczcie, co się wydarzyło i kto odpadł z programu!

Multimedia

W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli przygotować śniadanie wielkanocne. To tylko pozornie proste zadanie; podzieleni na dwa zespoły, musieli zrobić nie tylko śniadanie, ale też m.in. przygotować kiełbasę, która jeszcze nie była gotowa! Ale tym razem nie tylko o gotowanie chodziło, ale też o doskonałe przyjęcie gości. Zespołem żółtych kierowała Mariola, a czerwonymi Łukasz. Do tego zawodników odwiedzili seniorzy, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat idealnych śniadań wielkanocnych.

Wojciech Modest Amaro i Robert Sowa nie zawsze są zgodni. Oto dowód! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnym zadaniu jurorzy poprosili uczestników o przygotowanie wielkanocnego arcydzieła - najpierw 45 minut na przygotowanie terriny, a następnie godzina, aby danie "siadło" w lodówce. Będzie nerwówka! Czy się udało?

W dogrywce znaleźli się Łukasz Frankowicz i Ewelina Łapińska. Przegrany odpada z programu, więc stawka jest wysoka. Tematem dogrywki były żabie udka. Atmosfera podczas wykonywania zadania była bardzo nerwowa, a kucharze popełniali wręcz szkole błędy...

Z PROGRAMEM "TOP CHEF" POŻEGNAŁ SIĘ ŁUKASZ FRANKOWICZ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Osoba, która odpadła nazywa się trochę inaczej...

    29.03.2018 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×