"Top Chef" odcinek 5. s. 7. Patroszenie kurczaka, walka na ciasteczka i zaskakująca decyzja jury! [KTO ODPADŁ?]

Półmetek programu "Top Chef" za nami. W 5. odcinku uczestnicy sprawiali kurczaki i przygotowywali domowy obiad dla Magdaleny Stużyńskiej-Brauer i jej serialowych synów: Antka i Kajtka Borowskich. Sprawdź, co się wydarzyło i kto odpadł z programu!

Multimedia

"Top Chef" w środy, o godz. 21:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pierwsza konkurencja była sporym zaskoczeniem dla kucharzy. Uczestnicy musieli prawidłowo sprawić kurczaki - sparzyć, obrać, wypatroszyć i podzielić mięso. Jako pierwsi z tym zadaniem poradzili sobie Mateusz i Jan. Jako trzeci zgłosił się Krzysztof - i to oni mieli odrobinę łatwiej w kolejnej konkurencji. Kucharze mogli bowiem wybrać sobie partnera, z którym będą pracować. Janek wybrał Jarka, Mateusz pracował z Damianem, Krzysztof z Klaudią, a Mariola z Eweliną.

Kogo przerosły wielkanocne śniadania? Sprawdźcie, kto odpadł z programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W piątym odcinku do kuchni "Top Chefa" zawitała gwiazda „Przyjaciółek” Magdalena Stużyńska-Brauer oraz jej serialowi synowie: Antek i Kajtek Borowscy. Konkurencja polegała na przygotowaniu domowego obiadu składającego się z kurczaka, ziemniaków i zielonych warzyw. W tej konkurencji, szefowie walczyli o immunitet. Na przygotowanie go mieli zaledwie 35 minut. Powodzenie w tej konkurencji zależało przede wsrzytkim od dobrej organizacji czasu i żelaznej dyscypliny. Aktorka i jej serialowi synowie doglądali pracy przy stanowiskach.

Przyszedł czas na degustację. Aktorka nie mogła wyjść z podziwu nad jakością zaserwowanych dań. -Mnie smakowało wszystko, ale mam faworyta - przyznała pod koniec degustacji. Zwycięzcami tej konkurencji zostali Janek i Jarek i to oni przekroczyli próg 6. odcinka.

W konkurencji eliminacyjnej kucharze musieli przygotować mini ciasteczka. -Liczę na szeroką kreatywność w tym zadaniu - przyznał Amaro. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny - damską i męską. Na przygotowanie sześć, różnych pozycji cukierniczych dostali 50 minut. Do dogrywki trafiły dziewczyny, które musiały wykorzystać w swoich daniach suszoną gęsinę.

Z PROGRAMU "TOP CHEF" W 7. ODCINKU NIKT NIE ODPADŁ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×