"Top Chef". Zwycięzcy poprzednich edycji. Kto powtórzy ich sukces? Nowa edycja w Polsacie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Top Chef" powraca! Już 7 marca swoją premierę będzie miała 7. edycja jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Top Chef" - sprawdź program tv

Już 7 marca na antenie Polsatu po ponad rocznej przerwie siódma edycja kulinarnego show Polsatu! To dzięki programowi "Top Chef" Polacy dowiedzieli się co to kuchnia molekularna, topinambur, sous – vide, flambirowanie, umami i ciekły azot.

"Taniec z gwiazdami" czy "'Iron Majdan"? Jakie programy oglądać wiosną 2018? [WIDEO]Zobacz więcej

Program wylansował i nagrodził tytułem TOP CHEFa sześciu najzdolniejszych młodych szefów kuchni, którzy zasilili szeregi znanych restauracji w Polsce: Marcin Przybysz jest sous chefem w Atelier Amaro, Sebastian Olma pracuje w Belvedere, a Martin Gimenez Castro otworzył własny lokal. O tym jak bardzo prestiżowy jest to program świadczy fakt, że dla udziału w nim Sebastian Olma zrezygnował z pracy w gwiazdkowej restauracji w Londynie, a Łukasz Budzik przyleciał do Polski aż z Dubaju.

Emocjonujące konkurencje, kąśliwe i celne komentarze jurorów oraz potrawy, na widok których każdemu cieknie ślinka to znak rozpoznawczy TOP CHEFa! Program będzie emitowany w każdą środę o godzinie 21.30. Zobacz zapowiedź!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×