Top filmy Netflix lipiec 2021. Zastanawiacie się, co oglądać na Netfliksie w lipcu? Mamy dla Was propozycje!

Jesteście fanami filmów? W lipcu na platformie Netflix pojawią się kolejne ciekawe nowości. Co będzie można zobaczyć? Wśród propozycji każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Multimedia

Netflix - premiery lipiec 2021- filmy

Lipiec przyniesie kolejne filmowe propozycje na Netfliksie. W ten wakacyjny miesiąc widzowie z pewnością nie będą się nudzić! Jakie filmy zadebiutują na platformie?

Na przestrzeni całego miesiąca na Netfliksie pojawią się trzy filmy z serii Ulica strachu. Produkcje nakręcono na podstawie opowieści autora „Gęsiej skórki” R.L. Stine’a. Każda z części będzie opowiadała inną, przerażającą historię. Na widzów czekają Ulica Strachu – część 1: 1994, Ulica Strachu – część 2: 1978 oraz Ulica Strachu – część 3: 1666. Co ważne, wszystkie części dostępne będą w kategorii "Tylko dla dorosłych". Trylogia Ulica Strachu opowiada mroczną 300-letnią historię miasteczka Shadyside — historię koszmaru, której nowy rozdział właśnie się pisze. Lubicie horrory? Te trzy produkcje powinny być dla Was pozycją obowiązkową.

Zobacz galerię

Filmowe premiery na Netfliksie w lipcu. Co oglądać? Zobacz więcej

Czy jest tu ktoś kto nie zna Jean'a Claude’a Van Damma? Tego aktora chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! W lipcu na Netfliksie pojawi się film Ostatni najemnik z tym wybitnym aktorem w roli głównej. Niestety, na premierę trzeba będzie poczekać aż do 30 dnia tego miesiąca.

Richard Brumère, czyli „La Brume” („Mgła”), były agent francuskiego wywiadu, który później został najemnikiem, wraca do gry, bo immunitet, który uzyskał 25 lat wcześniej dla swojego syna Archibalda, zostaje zniesiony. Działalność mafii zagraża życiu Archibalda. Aby go uratować, Richard będzie musiał odnowić dawne kontakty, połączyć siły z grupą młodych ryzykantów i nadgorliwym biurokratą — ale przede wszystkim zdobyć się na odwagę, aby powiedzieć Archibaldowi, że jest jego ojcem - czytamy w opisie produkcji.

Czekacie na coś romantycznego? Proszę bardzo. W lipcu na platformie zadebiutuje Beauty that has captivated hearts. Kobieta, która marzy, żeby jej życie przypominało piękną powieść, zostaje wplątana w morderstwo własnego męża. Czy uda jej się udowodnić swoją niewinność, czy raczej zagubi się w chaotycznej i złożonej fabule swojego życia? Przekonacie się o tym już od 2 lipca!

Zobacz galerię

Wyczekiwane kontynuacje i obiecujące nowości. Co pojawi się w lipcu na Netfliksie? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×