"Top Gear: Narodziny legendy" od 6 lipca na BBC Brit [WIDEO]

Dzięki archiwalnym materiałom, od 6 lipca będziemy mogli śledzić narodziny legendy, jaką bez wątpienia jest program motoryzacyjny "Top Gear".

Multimedia

Historia "Top Gear" sięga aż 1977 roku, kiedy marka zaistniała w formie tradycyjnego programu motoryzacyjnego produkowanego dla telewizji regionalnej przez BBC Midlands. Kształt programu, jaki znają widzowie w Polsce, miał swoje początki w 2002 roku, od tego czasu powstało ponad 170 odcinków, seria stała się najbardziej popularnym show telewizyjnym na świecie i pojawiła się w księdze rekordów Guinnessa.

CZYTAJ TAKŻE: CHRIS EVANS NOWYM PROWADZĄCYM "TOP GEAR" BBC OGŁASZA CASTING NA PROWADZĄCEGO "TOP GEAR" [WIDEO]

Widownia programu jest szacowana na 350 milionów, liczba fanów na Facebooku na 22 miliony - 15 milionów zgromadził oficjalny fanpage "Top Gear", a 7 milionów fanpage Stiga. Wydarzenia Top Gear Live odbyły się już w 26 krajach radując tym samym aż 2 miliony widzów. Gdy we wrześniu 2014 roku trio odwiedziło Warszawę, Stadion Narodowy wypełnił się widownią 58 tysięcy fanów.

Od 6 lipca dzięki archiwalnym odcinkom serii, będziemy mogli śledzić narodziny legendy, jaką bez wątpienia jest ten telewizyjny program. Od poniedziałku do piątku, w godz. 21:00 - 23:00, widzowie BBC Brit będą mogli zobaczyć najstarsze odcinki swojej ulubionej serii. Stacja zabierze nas w ten sposób w swoistą podróż w czasie.

Zanim BBC Brit przeniesie widzów w czasie, będziemy mieli możliwość zobaczyć nowy odcinek 22 serii "Top Gear". Emisja w Polsce odbędzie się na BBC Brit w tym samym czasie, co w Wielkiej Brytanii, już w niedzielę, 28 czerwca o godz. 21:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×