"Top guns: Superbroń" . Historyczny arsenał Ameryki w nowym programie Fokus TV. Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Dwóch ekspertów od broni i prowadzący program Colby Donaldson testują trzy kultowe karabiny, by sprawdzić, który z nich jest najlepszy. W tym pojedynku zwycięzca może być tylko jeden! Sprawdź gdzie oglądać "Top guns: Superbroń".

Multimedia

"Top guns: Super broń" poniedziałek, 5 listopada, godz. 00:00 na Fokus TV - sprawdź program tv

Najlepsi strzelcy wyborowi, pod czujnym okiem prowadzącego program Colby’ego Donaldsona, poddadzą morderczym testom egzemplarze legendarnej broni. Załadują i wypróbują najbardziej znane pistolety, strzelby i karabiny. Zwycięzca może być tylko jeden!

Fascynująca podróż w morskich głębinach! Gdzie oglądać? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W trakcie emocjonujących prób dowiemy się również, jak niesamowite historie kryją słynne narzędzia walki. W programie "Top guns: Superbroń" zobaczymy, jak działają w akcji karabin Kentucky, samopowtarzalny karabin M14 i słynny rewolwer Colt 45. Poznamy cały historyczny arsenał i militarne dziedzictwo Ameryki.

Odbędziemy podróż od czasów piratów, poprzez Dziki Zachód i zawieruchy wojenne aż do współczesności. Znakomici strzelcy będą ze sobą rywalizować oddając strzały do specjalnie skonstruowanych celów. W ostatecznej rozgrywce spróbują rozstrzygnąć, która broń jest najlepsza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×