"Top Model" 02.11.2015, odcinek 9. Odpadła Natalia Gulkowska [ZDJĘCIA]

Nieoczekiwany zwrot akcji podczas panelu! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Top Model"!

Multimedia

Poprzedni odcinek Top Model 2015 wygrali ex equo Magda i Jacob. Chłopak oddał jednak swojej koleżance wszystkie przywileje zwycięscy, bo jak powiedział, on już miał przyjemność triumfować i teraz pora na kogoś innego. Pierwszym zadaniem uczestników było zrealizowanie 5-30-sekundowego filmiku - kampanii, w której każdy z nich musiał zareklamować wylosowany wcześniej temat. Gościem specjalnym była Julia Kuczyńska - autorka jednego z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce. Komu udało się zrobić najlepszą kampanię? Karolina Gilon stworzyła wyróżniająca się na tle innych, kampanię dotyczącą ochrony zwierząt. Wszyscy byli zachwyceni jej nagraniem i to właśnie ona wygrała pierwszą konkurencję tego odcinka. Nagrodą była publikacja filmiku na wszystkich kanałach social media gościa specjalnego - Maffashion!

Przyszedł czas na kolejną konkurencję. Uczestnicy wzięli tym razem udział w sesji na wakeboardzie. Na zrobienie dobrego zdjęcia, na którym ich ciało będzie wyglądało, jak ciało sportowca, a twarz - jak twarz modela, mieli tylko 10 minut! Największa presja podczas tej sesji ciążyła na Natalii, która w poprzednim odcinku została uratowana przez Michała. Modelka nie zawiodła i świetnie poradziła na wakeboardzie. Komu udało się wygrać tę konkurencję? Wbrew pozorom, najlepsze zdjęcie zrobiła drobna Karolina Pisarek, choć z tym werdyktem nie zgodziła się Kamila Ibrom.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z SESJI "POWRÓT DO DZIECIŃSTWA"!

Następnego dnia uczestników programu czekała niezwykła sesja. -Wracamy do bajek. Przed wami ekipa która was do tego zadania przygotuje -poinformował modeli Michał Piróg, a chwilę potem w domu modelek pojawiły się rodziny uczestników! Wzruszeniom nie było końca. Modele i modelki razem z najbliższymi musieli odtworzyć sytuacje ze zdjęć z dzieciństwa. W sesji pomagała im Paulina Młynarska! Radek stanął przed obiektywem z siostrą bliźniaczką i wielką porcją lodów! Magda pozowała na huśtawce. Sesja przypomniała jej o trudnym dzieciństwie, które spędziła bez ojca. Trudno było jej zachować pogodną twarz. Karolina Gilon razem z mamą i bratem świetnie czuła się przed obiektywem. Następna była Natalia. Dziewczyna pozowała ze swoim bratem na koniu. Niestety nie chciała słuchać rad Młynarskiej, która radziła jej, by nieco uśmiechnęła się do zdjęcia.

Przyszedł czas na ocenę pracy uczestników. Jurorów podczas panelu wspierała Paulina Młynarska. Numerem 1. podczas rodzinnej sesji okazał się Radek. Jurorzy po raz kolejny dali szansę Natalii, a z programem miała pożegnać się Magda. Nieoczekiwanie Natalia postanowiła jednak oddać swoje miejsce Magdzie, a sama wrócić do syna!

Na własne życzenie, z programu odeszła Natalia Gulkowska!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×