"Top Model 10" odcinek 10. Uczestnicy szaleją w lumpeksie! Aleksandra Skubis i Arkadiusz Pydych odpadli z programu!

Za nami 10. odcinek programu "Top Model 10". Rywalizacja jest coraz bardziej zacięta, a uczestnicy walczą o możliwość wyjazdu na fashion week. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 10. odcinku "Top Model 10"! Kto odpadł z programu?

Multimedia

"Top Model 10" odcinek 10. - co się wydarzyło?

Odcinek rozpoczął się dość wzruszająco, bowiem uczestnicy mieli okazję przeczytać list Adama, który odpadł w poprzednim odcinku show. Następnie uczestnicy "Top Model" poznali swoje pierwsze dzisiejsze zadanie - musieli pozować jako lalki! Jest o co walczyć, bowiem w grze są pieniądze oraz kampania influencerska! Podczas zadania doszło do nieprzyjemnej sytuacji z Kacprem, który zamknięty w plastikowej kuli miał problemy z oddychaniem! Potrzebna była pomoc! W tej konkurencji najlepsza okazała się Nicole!

Nareszcie wygrałam zadanie. Potrzebowałam tego - wyznała później uczestniczka.

Jedna z uczestniczek opuściła program na własne życzenie! Uczestnicy skonfrontowali się z gwiazdami "Top Model"!Zobacz więcej

Kolejny dzień oznaczał nowe wyzwanie. Uczestnicy zostali zaproszeni do lumpeksu, gdzie pod wodzą Oli Kowal, musieli znaleźć sobie ubrania i stworzyć z nich kolekcję. Sytuacja w pracowni była napięta, szycie przerosło niektórych uczestników show. Gdy ubrania były gotowe, przyszedł czas na wyjście na miasto, gdzie przechodnie decydowali, które ciuchy podobają im się najbardziej! Tutaj triumfowały Dominika i Nicole!

W następnym zadaniu na uczestników czekała sesja dla magazynu "Vogue"! Tym razem pomóc uczestnikom miał śpiewak operowy, Jakub Józef Orliński! Łatwo nie było, szczególnie, gdy ma się na sobie sukienkę, która ma 20 kilogramów, o czym przekonała się Dominika.

Stawka w programie jest już naprawdę wysoka. Na fashion week może jechać tylko sześć osób, a to oznacza, że dwoje uczestników pożegna się z programem.

Z PROGRAMU "TOP MODEL 10" W 10. ODCINKU ODPADLI ALEKSANDRA SKUBIS I ARKADIUSZ PYDYCH

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×