"Top Model" 10.11.2014, odcinek 11. Z programu odpadły Ola Żuraw i Michalina Strabel

W 10. odcinku "Top Model" uczestnicy walczyli o wzięcie udziału w fashion week w Portugalii. Z programu odpadły Ola Żuraw i Michalina Strabel.

Multimedia

W 10. odcinku "Top Model" uczestnicy mieli okazję wziąć udział w fashion week w Portugalii, ale aby do tego doszło musieli przebrnąć przez casting z Anją Rubik. Najgorzej poradziła sobie Ola Żuraw, która musiała opuścić program.

Przed pozostałymi uczestnikami zaś stanęło kolejne zadanie. Musieli oni zbierać winogrona, a następnie wycisnąć z nich jak największą ilość soku. Zwycięzcami tej konkurencji byli Osi i Mateusz.

Przyszedł czas na odszukanie projektantów wśród krętych uliczek Lizbony. Na zaprezentowanie się przed jak największą ilością projektantów uczestnicy mieli 4 godziny.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP MODEL" 10.11.2014, ODCINEK 11. CZAS NA FASHION WEEK W PORTUGALII [WIDEO] "TOP MODEL" 3.11.2014 ODCINEK 10. ODPADŁA EWELINA PACHUCKA

Na castingach najlepiej poradziły sobie Marta i Osi, które wygrały aż 3 castingi, Mateusz i Michał pójdą w 2 pokazach, a Michalina w jednym. Wcześniej jednak uczestnicy wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Osoba, której poszło najgorzej podczas zdjęć nie weźmie udziału w żadnym pokazie i opuści program.

Jury oceniło, że na sesji najlepiej poradziła sobie Marta, a najgorzej Michalina.

Z "Top Model" odpadły Michalina Strabel i Ola Żuraw.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×