„Top Model 11”. Natalia Woś - tak wyglądała przed programem. Co wiemy o faworytce Anji Rubik? Zobacz zdjęcia

Finał „Top Model 11” wyłonił kolejną zwyciężczynię - została nią Klaudia Nieścior. Jednak to nie w niej, a w osobie Natalii Woś wielu widziało wygraną. To faworytka samej Anji Rubik, która wprost oceniła dziewczynę jako piękność z potencjałem do branży fashion! Co wiemy o Natalii Woś? Jak wyglądała przed programem? Zobacz zdjęcia modelki!

Multimedia

Natalia Woś przed programem. Zobacz zdjęcia faworytki Anji Rubik

Finał 11. edycji „Top Model”, który odbył się w środę, 7 grudnia br. podzielił wielu - i widzów, i jurorów! O kontrakt z agencją modelek, sesję okładkową oraz 100 tysięcy złotych walczyły: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior. Zwyciężczynią 11. sezonu została ta ostatnia - Klaudia Nieściór. Jak przyznała w rozmowie z Pudelkiem Woś, przyjaźni ze zwyciężczynią nie przewiduje, natomiast z przyjemnością będzie kontynuowała relację z Michaliną.

Klaudia Nieścior jakiej nie znacie! Zobaczcie, jak wyglądała przed programem TVNZobacz więcej

Jednak to nie w niej, a w postaci Natalii Woś wielu widziało zwyciężczynię 11. edycji programu „Top Model”. Co wiemy o pięknej modelce i najmłodszej z uczestniczek programu? Życie Natalii, która urodziła się 23 września 2004 r. było przeciwieństwem losów Klaudii Nieściór, która wychowywała się w domu dziecka i nie miała zbyt wielkich szans na rozwój. Pochodząca z Żagania Natalia wychowywała się w kochającej i wspierającej jej pasje rodzinie. Mogła też liczyć na wsparcie Anji Rubik, która była nią oczarowana i wskazywała, że dziewczyna ma świetną figurę, proporcje ciała, cerę i włosy, a profesjonalne podejście do zadań to niemalże wisienka na torcie.

Wewnętrznie czuję się wygrana. Przepiękna przygoda dobiegła końca. Coś się kończy, a coś się zaczyna. Dziękuje wszystkim za ogromne wsparcie oraz oddane na mnie glosy. 🤍

Co ciekawe, 11. edycja programu nie jest pierwszą taką przygodą Natalii. W 2021 r. zgłosiła się do 10. edycji i dotarła aż do bootcampu. Niestety, zabrakło dla niej miejsca w Domu Modelek i Modeli.

Tak przed programem wyglądała Natalia Woś. Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Środek 4 liter (gość)

    Nie rozumie dlaczego nie wygrała tego programu jakaś ładna dziewczyna z ukrainy łuuuuu, niedobrze...nawet tego transformera, chłopaka chodzącego w spódnicy, nie dopuścili do finału. SKANADAL...powinni zlikwidować ten program.

    09.12.2022 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×