"Top Model" 11.10.2016, odcinek 6. sezon 6. Odpadł Mariusz Tomczak! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 6. odcinek 6. sezonu "Top Model". Sesja ze szczurami i pokaz mody na wysokościach okazały się wyjątkowo trudnymi zadaniami dla jednego z uczestników. Sprawdźcie, co działo się w "Top Model".

Multimedia

Szósty odcinek "Top Model" rozpoczął się dla uczestników nietypowo. W nocy w domu modelek pojawiła się Kasia Sokołowska, która wyciąga uczestników na trening chodzenia po wybiegu. Początkowo wszystko wydawało się banalnie proste, ale kiedy do wybiegu dołożono bardzo wąski element, po którym modele również musieli przejść. Zaczęły się schody. Spektakularny upadek zaliczyła Kamila, natomiast na wyróżnienie dzisiejszego wieczoru zasłużył Patryk.

Weźcie sobie tą lekcję do serca bo prawdziwe zadanie dopiero przed wami - zapowiedziała Sokołowska.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP MODEL" ODCINEK 5. SEZON 6. ODPADŁA ZUZA MATYSIAK [WIDEO+ZDJĘCIA]
JOANNA KRUPA O SWOIM FAWORYCIE. DOJDZIE DO FINAŁU? [WIDEO]

Następnego dnia uczestnicy wzięli udział w podniebnym pokazie mody, którego wybieg rozstawiony był 15 metrów nad ziemią! Gościem specjalnym pokazu była Sandra Kubicka. Przejście po wybiegu okazało się bardzo trudnym zadaniem. Najsłabiej z tym zadaniem poradził sobie Mateusz Zapotocki, Ola Zbinkowska, a także Natalia Karabasz, która ostatecznie spadła z wybiegu i trafiła do szpitala! Najlepszy w tym zadaniu był Mateusz Mil.

Czas na zdjęcia. Tym razem uczestnicy musieli się zmierzyć ze skrajnymi warunkami podczas sesji, a ich towarzyszami były szczury, robaki i karaluchy. Strach przed gryzoniami okazał się dla niektórych nie do przejścia. Fotograf zrezygnował z pracy z Ewą zaledwie po kilku ujęciach. Spore problemy mieli również Patryk i Mariusz, którzy nie potrafili zapanować nad mimiką.

Obrady jury nie należały do najłatwiejszych. Ich decyzją w najgorszej trójce 6. odcinka znaleźli się: Sasza, Mariusz i Ewa.

Z "Top Model" odpadł Mariusz Tomczak!

Komentarze

Skomentuj
  • ace (gość)

    NIE MOGĘ POJĄĆ CO JESZCZE WYMYŚLĄ TYM BIEDAKOM ! Po co komu do prezentacji ciucha okladanie się szczurami i robakami ????? Czy ci wszyscy ludzie,którzy to aranżują są zdrowi psychicznie ??? Co jeszcze trzeba zrobić,żeby zaintrygować widza ???? Czy nie uważacie,że to staje się nienormalne ?? przestałam oglądać program i serdecznie współczuję uczestnikom.

    14.10.2016 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×