"Top Model" 16.11.2015, odcinek 11. Odpadł Samuel Kowalski! [ZDJĘCIA]

Najlepsza szóstka "Top Model" wyruszyła do dalekiej Azji! Co robili w Wietnamie? Czy ktoś odpadł? Sprawdźcie!

Multimedia

Zanim modele polecieli do Wietnamu, odwiedzili butiki najlepszych polskich projektantów. W końcu przyszedł czas na wizytę w Sajgonie. Pierwsze zadanie odbyło się w Muzeum Tradycyjnych Strojów Wietnamskich. Każdy musiał przejść z okrągłą tacą na głowie, wypełnioną ryżem. Nie poradził sobie Samuel. Zadanie wygrała natomiast Magda, która zaprezentowała spokój i opanowanie.

Następnego dnia uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: Jacob, Radek i Magda oraz Karolina Gilon, Karolina Pisarek i Samuel. Każdy, poruszając się jednośladami po Sajgonie, musiał dotrzeć na castingi, kwalifikujące na Fashion Week. Okazało się, że Karolina Pisarek wygrała dwa pokazy, Karolina Gilon - jeden, Radek - dwa, Magda - dwa, Jacob - wszystkie. Samuel nie pójdzie w żadnym pokazie.

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP MODEL". FASHION WEEK W WIETNAMIE [WIDEO]
"TOP MODEL". CO ŁĄCZY KAROLINĘ GILON I ANDRE? [WIDEO]

Czas na sesję zdjęciową. Partnerami uczestników były... małpy! Podczas sesji modeli wspierali Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Zadanie nie było łatwe - oprócz zwierząt, utrudnieniem były też stroje i obuwie. Dzień po sesji, uczestników obudził telefon od Kasi Sokołowskiej, która poinformowała ich, że mogą pojawić się na castingu ostatniej szansy. Walczyli o udział w pokazie japońskiej projektantki mody, której suknie należą do najdroższych na świecie. Samuel robił wszystko, by dostać się na castingi i je wygrać. Czy się udało?

Podczas panelu, jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i gość specjalny - prowadząca wietnamskiej edycji "Top Model", oceniali zdjęcia z sesji z małpami. Joanna Krupa podczas obrad zaznaczyła, że największe szanse na pożegnanie się z programem mają Samuel i Radek. - Zawsze kiedy przed nami stoi zastanawiam się, co on tutaj robi, ale na zdjęciach wygląda jak milion dolarów - powiedział o Radku Marcin Tyszka. Najlepsze zdjęcie należało do Karoliny Pisarek.

Z PROGRAMU ODPADŁ SAMUEL KOWALSKI!

Komentarze

Skomentuj
 • Piotr (gość)

  Przecież Samuel ma urodę typowego modela wybiegowego a i w sesjach nieźle mu szło,pomińmy wyjątki..Nie rozumiem tej decyzji.Ci co pozostali,to są tylko jakieś osobowości,może i ciekawe,ALE NAPEWNO NIE TOP MODELE,ANI NAWET NIE MODELE!!!!!!!!

  17.11.2015 22:18
 • Alicja (gość)

  Pierwszy top model,gdzie nie czekam na finał...nie ma z czego wybrać,Radek i Karolina za niscy na wybieg,Magda staro naprawdę wygląda,I ta z tatuażami za gruba na modelkę,jako kobieta ładna. I mi wyszło kto powinien wygrać...:)Choć moi faworyci dawno odpadli.W końcu to program TOP MODEL,a nie MODEL....

  17.11.2015 22:15
 • gość (gość)

  Jeżeli Ta brzydka Magda wejdzie do finalu to będzie porażka

  16.11.2015 23:06
 • alex (gość)

  Samuel jesteś super gość SZACUN

  16.11.2015 22:49
 • anna (gość)

  Samuel byłeś najlepszy!! już nie będę oglądała tego programu! jury to porażka

  16.11.2015 22:48
 • nika (gość)

  Smutny bedzie ten program bez Cb 😞

  16.11.2015 22:48
 • nika (gość)

  Smutny bedzie ten program bez Cb 😞

  16.11.2015 22:45
 • gość (gość)

  Ten program preferuje brzydotę.Odpadają najlepsze osoby ,a zostają najbrzydszy jak Magda,Radek.Jak to można oglądać,TO jest anty Top Model

  16.11.2015 22:44
 • Gość (gość)

  Samuel super, tak trzymaj bądź zawsze sobą. Szacun

  16.11.2015 22:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×