"Top Model" 18.10.2016, odcinek 7. s. 6. Odpadli Sasza Muzheiko i Ola Zbinkowska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 7. odcinku szóstej edycji "Top Model" nie brakowało emocji. Uczestnicy zostali częścią kampanii społecznych i osobiście poznali prawdziwą topmodelkę, Anię Jagodzińską. Sprawdź, kto odpadł!

Multimedia

Po porannym rozruchu przeprowadzonym przez trenera cross fit czas na pierwsze zadanie w 7. odcinku "Top Model", które wymagało od uczestników inwencji twórczej. Sami mieli bowiem przygotować kampanie społeczne na tematy, które w ostatnim czasie są często poruszane. Uczestnicy pracowali w grupach i sami musieli zadecydować, czy ich kampania będzie anty- czy akceptująca problemy społeczne. To ich decyzja. Mateusz Mil, Adam, Ola, Daria poruszyli kwestię uchodźców. Patryk, Ada, Sasza i Ewa - walkę o prawa kobiet, a Kamila, Mateusz, Daniel i Natalia - prawo do małżeństw jednopłciowych. Wygrała kampania dotykająca problemu przemocy wobec kobiet.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP MODEL". SESJA ZE SZCZURAMI I POKAZ MODY NA WYSOKOŚCIACH [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP MODEL". JOANNA KRUPA O SWOIM FAWORYCIE. DOJDZIE DO FINAŁU? [WIDEO]

W tym odcinku uczestnicy dostali też zaproszenie na casting do agencji modeli. Byli castingowani przez topmodelkę Anię Jagodzińską i właścicielkę agencji Gosię Leitner. Dla wielu z uczestników to pierwszy profesjonalny casting. Nerwy wzięły górę. Sasza zapomniał wziąć ze sobą portfolio, Ada nie potrafiła odpowiednio się "sprzedać". Ania i Gosia zdecydowały, że już po castingu z programem musi pożegnać się Sasza. Najlepiej z zadania wywiązali się Ewa i Patryk, który w nagrodę udali się razem z Anią Jagodzińską do restauracji.

Czas na zadanie panelowe. Tym razem to sesja zdjęciowa pod hasłem "make love not war". Uczestnicy pracowali w parach. Adam z Danielem, Daria z Natalią, Mateusz z Adą, Kamila z Patrykiem, Mateusz M. z Ewą oraz Ola - sama. Rano uczestników obudzili zamaskowani żołnierze. Bez możliwości ubrania się, wzięcia rzeczy osobistych zostali zapakowani do transportu, a na miejscu zamknięci w małym lochu. Miało to uświadomić uczestnikom, jak okrutna jest wojna i jak łatwo można stracić wszystko. Sama sesja zdjęciowa była antywojenna. Uczestnicy pozowali w parach.

Wraz z jurorami, podczas panelu zawodników oceniała Ania Jagodzińska. - Jesteś dla mnie faworytem. Masz to, czego nie da się określić - zwróciła się do Patryka. Zdjęcie Adama i Daniela podobało się każdemu, dlatego obaj mogli czuć się bezpiecznie. - Wyglądasz przewspaniale - powiedziała do Ewy Kasia Sokołowska. Zdjęcie Natalii i Darii nie spodobało się nikomu. Podobnie było w przypadku Oli. Zdania co do zdjęcia Mateusza i Ady były podzielone. Ostatecznie o swój los najbardziej obawiali się Kamila, Ola i Mateusz Zapotocki.

W 7. odcinku "TOP MODEL" odpadła Ola Zbinkowska!

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×