"Top Model" 23.11.2015, odcinek 12. Kto trafi do finału? [WIDEO]

Dla uczestników "Top Model" to już finisz. Pokazy mody w Wietnamie zadecydują o tym, kto trafi do finału 5. edycjo programu.

Multimedia

"TOP MODEL" ODCINEK 12. SEZON 5. W PONIEDZIAŁEK, 23.11.2015 O GODZ. 21:30 W TVN!

Producenci programu przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, aby spośród tysięcy amatorek i amatorów pragnących zaistnieć w świecie mody, wybrać tych najpiękniejszych. Postępy uczestników śledzi jury pod wodzą jednej z najseksowniejszych kobiet świata – Joanny Krupy. Towarzyszą jej będzie oczywiście Dawid Woliński, czołowy polski projektant mody, najbardziej rozchwytywany polski fotograf mody – Marcin Tyszka oraz Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf największych wydarzeń modowych w kraju! Tradycyjnie oparciem i opiekunem dla modelek i modelów jest nieoceniony w tej roli Michał Piróg, który obecny jest także w Wietnamie, gdzie uczestnicy wezmą udział w pokazach w ramach Fashion Week.

O tym, kto przejdzie do finału 5. edycji zdecyduje to, jak poszło im na wietnamskich wybiegach oraz kto miał najlepsze zdjęcie zrobione podczas sesji. Zobacz, co nas czeka w 12. odcinku "Top Model"!

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP MODEL" ODCINEK 11. ODPADŁ SAMUEL KOWALSKI [ZDJĘCIA]
"TOP MODEL". CO ŁĄCZY KAROLINĘ GILON I ANDRE? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×