"Top Model" 25.10.2016, odcinek 8. s. 6. Odpadł Mateusz Zapotocki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Top Model" wchodzi na kolejny etap! Uczestnicy mają coraz więcej zadań i muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami podczas sesji zdjęciowych. Tym razem poznali Macademian Girl i Weronikę Książkiewicz. Kto odpadł?

Multimedia

Pierwsze zadanie w tym odcinku "Top Model" polegało na przygotowaniu swojego profilu social media. Uczestniczy musieli zrobić zdjęcie profilowe, nagrać filmik o sobie oraz zrobić zdjęcie sytuacyjne. Każdy z uczestników robi tez selfie skacząc z wysokości 5 metrów ze spadochronem. Dawid Woliński zdecydował, że najlepiej spisał się Mateusz Mil.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP MODEL". KAMPANIE SPOŁECZNE I CASTING Z TOPMODELKĄ. KTO ODPADŁ? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP MODEL". SESJA ZE SZCZURAMI I POKAZ MODY NA WYSOKOŚCIACH [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gościem kolejnego zadania była najbardziej barwna blogerka modowa w Polsce - Tamara Gonzales Perea. Uczestnicy musieli stworzyć stroje i wystylizować Joannę Krupę w stylu glamour i Michała Piróga w rzeczy haute couture. Praca przebiegała w trzech grupach: Mateusz Z., Daniel i Kamila; Ewa, Adam i Mateusz M. oraz Patryk, Natalia, Ada i Daria. Wygrała grupa Ewy, Adama i Mateusza M.

Kolejnym gościem tego odcinka była gwiazda serialu "Na noże" – Weronika Książkiewicz. Razem z jurorami oceniła sesję, w której uczestnicy pozowali razem z dziećmi z programu "Masterchef Junior". Fotografem była Marta Wojtal. Nie obyło się bez małych incydentów. Podczas rozmowy z Weroniką Adam zapomniał, jak aktorka się nazywa! Po sesji na uczestników czekała niespodzianka. Bon na zakupy o wartości 3 tys. zł wygrała Ewa. To stało się kolejnym powodem ku temu, aby atmosfera w Domu Modelek jeszcze bardziej zagęściła się.

Na panel Adam przyniósł kwiaty, aby przeprosić Weronikę Książkiewicz za gafę. Aktorka wzburzyła się i oznajmiła, że nie przyjmuje przeprosin. - Zawołajcie mnie jak on sobie stąd pójdzie - oznajmiła wychodząc ze studia. Szybko okazało się jednak, że to żarty, a Adam mógł znowu oddychać spokojnie. Podczas oceny zdjęć jurorzy zdecydowali, że najlepsza fotografia należy do Patryka. Najgorzej na sesji poszło natomiast Adzie, Natalii i Mateuszowi Z.

W 8. odcinku "TOP MODEL" z programu odpadł Mateusz Zapotocki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×