"Top Model" 29.11.2016, odcinek 13. s. 6. FINAŁ! Ewa i Patryk w ścisłym finale! Kto wygrał? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejna osoba otrzymała tytuł TOP MODEL! W finale 6. edycji w jury zagościła top modelka, Anna Jagodzińska, ale o wszystkim zadecydowali widzowie. Wygrał Patryk Grudowicz!

Multimedia

Producenci programu przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, aby spośród tysięcy amatorek pragnących zaistnieć w świecie mody, wybrać te najpiękniejsze. Dziewczyny i chłopaki wyselekcjonowani podczas przesłuchań w czterech miastach Polski, zmagali się z wymagającymi zadaniami. Postępy uczestniczek śledziło jury pod wodzą jednej z najseksowniejszych kobiet świata – Joanny Krupy. Teraz czas na finał!

TOP MODEL - CZYTAJ TAKŻE:

JOANNA KRUPA O SWOIM FAWORYCIE. CHODZI O PATRYKA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
CZY COŚ JESZCZE ZASKAKUJE JURORÓW? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Finał na żywo otworzył pokaz kolekcji Elwiry Rutkowskiej, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy 6. edycji "Top Model". W jury oprócz Jonny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki, tym razem zasiadła top modelka, Anna Jagodzińska.

Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana stanęli do bitwy o wygraną! Po przypomnieniu drogi od castingu aż do finału każdego z finalistów, przyszedł czas na kolejny pokaz. Tym razem zaprezentowana została kolekcja Dawida Wolińskiego. Następnie zobaczyliśmy, jak powstawała sesja okładkowa dla magazynu "Glamour", która powstawała w Izraelu. Tylko zdjęcia zwycięzcy ujrzą światło dzienne. - Daria, wiemy dobrze, że jesteś gazelą wybiegową. Na sesjach czasem były problemy, ale jak teraz na ciebie patrzę wiem, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu - wskazał Marcin Tyszka. Joanna Krupa nie ukrywała swojego zachwytu nad Patrykiem. - No matter co się dzisiaj stanie - dla mnie jesteś wygranym - powiedziała. - Ewa, jesteś naszą niespodzianką! - zaznaczyła natomiast Katarzyna Sokołowska. Przyszedł jednak czas na to, aby odpadła jedna osoba - z wygraną pożegnała się Daria.

Kolejny pokaz przygotował projektant Mariusz Przybylski, a jakie było ostatnie zadanie dla uczestników? Sesja zdjęciowa do reklamy ekskluzywnej biżuterii. - Oddałam ci moje serce - wyznała Patrykowi Ania Jagodzińska. - Ewa może wygryźć Kasię Sokołowską z tej reklamy - wskazał Marcin Tyszka po zobaczeniu zdjęcia Ewy. Kto otrzymał tytuł TOP MODEL?

Szóstą edycję "TOP MODEL" wygrał Patryk Grudowicz!

Komentarze

Skomentuj
  • tyle w temcie (gość)

    Zasłużenie

    29.11.2016 23:52
  • tyle w temcie (gość)

    Zasłużenie

    29.11.2016 23:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×