"Top Model" 30.11.2015, FINAŁ! Wygrał Radek Pestka! [ZDJĘCIA]

W finale 5. edycji "Top Model" mogliśmy zobaczyć wszystkich uczestników. O zwycięstwo walczyła trójka: Karolina, Jacob i Radek. Kto wygrał?

Multimedia

Finał "Top Model" rozpoczął się od pokazu strojów Elwiry Rutkowskiej, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy 5. edycji. W jury, obok Katarzyny Sokołowskiej, Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki, tym razem zasiedli goście specjalni - super modelka Kasia Struss oraz szefowa międzynarodowej edycji "Glamour" i "Vogue". Całość na żywo poprowadzili zniewalająca Joanna Krupa i oryginalny jak zwykle Michał Piróg. O zwycięstwo walczy trójka uczestników: Jacob Kosel, Karolina Pisarek i Radek Pestka. - Czuję się rodzynkiem i jest mi z tego powodu bardzo miło, ale w tej edycji to ja mam problem, bo faceci są silniejsi - zauważyła Karolina.

CZYTAJ TAKŻE:

JOANNA KRUPA O MĘŻCZYZNACH W "TOP MODEL" [WIDEO]
UCZESTNICY "TOP MODEL" TUŻ PRZED FINAŁEM [WIDEO]

Michał Piróg wręczył nagrodę w wysokości 5 tys. zł dla osoby, która wygrała w głosowaniu użytkowników aplikacji "Top Model" na najlepsze zdjęcie w całej edycji. Czek otrzymał Andre! Po tym miłym akcencie przyszedł czas na prezentacje finalistów. Jako pierwszy - Jacob. - Będę robił wszystko, żeby zostać modelem. Póki co moja praca jest doceniana i mam nadzieję, że tak wciąż będzie - wskazał Jacob. Karolina, która w czasie trwania programu skończyła 18 lat podkreśla, że do "Top Model" przyszła jako dziewczynka, ale wyjdzie jako kobieta. - Jestem tutaj, bo chce zrealizować swoje marzenia - wyznał Radek.

Przyszedł czas na pokaz kreacji Łukasza Jemioła. Po nim zaprezentowano materiał, który powstał na Wyspach Kanaryjskich. To właśnie na Lanzarote powstała finałowa sesja zdjęciowa uczestników. Fotografie na okładkę magazynu "Glamour" robiła Zuza Krajewska. - Do tej pory, ze wszystkich edycji, to właśnie z nimi pracowało mi się najlepiej - powiedziała fotografka. Po spojrzeniu na okładki każdego z finalistów, jedna osoba musiała pożegnać się z marzeniami od wygranej. Jako pierwszy odpadł Jacob.

CZYTAJ TAKŻE:

KTO WYGRAŁ "TOP MODEL" W POPRZEDNICH EDYCJACH? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP MODEL". JOANNA KRUPA ZDOMINOWAŁA CZERWONY DYWAN PODCZAS FINAŁU [WIDEO]

Trzeci pokaz to kolekcja Mariusza Przybylskiego. Ostatnie zadanie przed ogłoszeniem wyników to świąteczna reklama fotograficzna. - Karolina mogłaby reklamować chwile szczęścia. Ma wspaniały uśmiech - wskazał Marcin Tyszka. - Efekt tego zdjęcia jest bardzo ciepły i tak miało być. Zaczynasz być bardzo profesjonalna - dodała Katarzyna Sokołowska. - przy tym zadaniu wygrała Karolina - przyznała Kasia Struss.

Zobacz galerię

PIĄTĄ EDYCJĘ "TOP MODEL" WYGRAŁ RADEK PESTKA! JEST PIERWSZYM MĘŻCZYZNĄ, KTÓRY ZATRIUMFOWAŁ W POLSKIEJ EDYCJI PROGRAMU!

Komentarze

Skomentuj
  • Dziani Wąsaczcze (gość)

    Brawo! Modeling potrzebuje więcej dzieci, z gejowską aparycją niech pedofile się cieszą! Ale czemu się dziwić przecież modelingiem światowym kieruje lobby gejowskie i dewiacyjne wystarczy spojrzeć na jury. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz, jak gej może oceniać czy kobieta jest seksowna. Chory świat mody.

    21.01.2016 10:17
  • Mała (gość)

    A ja uwazam ze ten program powinien wygrac jacob poniewarz uwazam ze ze wszystkich uczestnikuw mial najlepsza figure a przedewszystkim był wysoki

    02.12.2015 00:25
  • Tajemnicza wielbicielka (gość)

    Wszyscy powiedzieli że wygra jakob ale ja jedna głosowałam na radka

    01.12.2015 20:46
  • AGA (gość)

    PRZEZ CALY PROGRAM POTEPIANA BYLA KAROLINA BO WSZYSCY JEJ ZAZDROSCILI PO PROSTU BO BYLA NAJLEPSZA A INNYM DZIEWCZYNOM PO PROSTU NIE SZLO BO BYLY ZA SLABE, MOZE JESZCZE OPROCZ MAGDY BO JEJ SZLO. NIE DZIWIE SIE ZE ON WYGRAL BO SKORO TAK POTEPIALI KAROLINE TO WIDZOWIE SOBIE TO WBILI W GLOWE, JESZCZE BEZCZELNI LUDZIE POWIEDZIELI ZE POWINIEN WYGRAC RADEK ALBO JACOB A NIKT NIE WYMIENIL KAROLINY BO PO PROSTU JEJ ZAZDROSCILI I TYLE.

    01.12.2015 18:21
  • AGA (gość)

    TEN PROGRAM W FINALE POWINIEN BYL WYGRAC JACOB ALBO KAROLINA BO ONI BYLI SWIETNI NIE MOWIAC JUZ O ANDREYU I SAMUELU. NIE ROZUMIEM TEGO PROGRAMU, ON JEST JAKIS CHORY, ZEBY WYGRALO JAKIES BARACHLO TO JEST JAKIS SZOK

    01.12.2015 18:18
  • aga (gość)

    CO WY LUDZIE TU ZA GŁUPOTY PISZECIE? RADEK W OGOLE NIE NADAJE SIE NA MODELA I NIE WIEM JAKIM CUDEM WYGRAL TEN PROGRAM. CHODZIC NIE UMIE, LEDWO SOBIE RADZI Z JAKIMIS ZADANIAMI I JEGO CIALO NIE NADAJE SIE NA MODELA, NAWET W JEDNYM ODCINKU MOWILI ZE JEST ZA CHUDY I ZADNYCH MIESNI NIE MA. SAMUEL BYL IDEALNY A ANDREY BYL SWIETNY I Z WSZYSTKIMI ZADANIAMI SOBIE RADZIL.

    01.12.2015 18:16
  • Ja (gość)

    Gratuluję i życzę powodzenia :)

    01.12.2015 17:14
  • zaskoczona (gość)

    Stawiałam na Karolinę ale wiem że ma warunki i poradzi sobie

    01.12.2015 16:28
  • Ewelina (gość)

    Życzę powodzenia Karolinie tylko tyle mogę dodać!

    01.12.2015 14:28
  • Ja (gość)

    Radek cały program był sobą nie obmawiał nie knuł sam był poniżany , wyśmiewany , krytykowany .Nie ma bicepsów , ale czy to jest ważne liczy się stan umysłu ,.Zasłużył na wygraną. Ma dopiero 19 lat pracuje, mieszka sam a nie jak co niektórzy w jego wieku u rodziców na garnuszku bo im się pracy nie chce szukać bo tak łatwiej .

    01.12.2015 13:32
  • dana (gość)

    mam 66 lat i bardzo si ę cieszę, że wygrał Radek,On wielu musiał pokonać i to się udało.de wszystkie obelgi to piszą głupcy.

    01.12.2015 13:07
  • marti (gość)

    Karolina nie martw się pójdz do nastepnej edyci głosuje na ciebie???!!!!!! przykro mi że karolina nie wygrała

    01.12.2015 12:25
  • Iwona (gość)

    SZOKKKKKKKKKKKKKKKKKKK! Porażka tak samo jak z Pauliną Papierską ...jaki on był biedny... Wietnam pokazał kto jest w stanie sobie poradzić ........

    01.12.2015 12:08
  • Niko (gość)

    Ustawka na 100%. Liczyłam na Karolinę albo Jacoba, ale Pestka? Serio.? Już w jakimś odcinku miał odpaść bo nie miał warunków.. Jestem pewna że Jacob i Karolina świetnie sobie poradzą z karierą modelingu.! Życzę im tego. Przede wszystkim Karolina ona wkładała tyle serca w każda sesje, nigdy się nie poddawała tylko walczyła dalej bez względu na wszystko.. Ona jest bardzo fotogeniczna jak to Marcin Tyszka powiedział. Jestem bardzo zawiedziona tą decyzją.. USTAWIONIE ..

    01.12.2015 11:48
  • aga (gość)

    właśnie, że powinien wygrać. Warunki ma i z nich wszystkich najwięcej pokazał i najwięcej sie starał. Gnojony cały program był przez tych wszystkich landrynkowych głupków i nie dał sobie. Najwięcej pracował nad sobą.. Jacob był zwykły, koralina ładna i z predyspozycjami ale.. Radek najwięcej włożył pracy w to wszystko . i tyle. kropka

    01.12.2015 11:28
  • DumnaKiszka (gość)

    Cały ten "show" wyglądał jak igrzyska śmierci.

    01.12.2015 10:38
  • eya (gość)

    bardzo kiepski show, ciemno na ekranie , nic nie widać, ciężka muzyka, pomalowane oczy zestresowanego Piróga i kiepskie kreacje o werdykcie nie wspomnę

    01.12.2015 10:19
  • anek (gość)

    bardzo dobrze ze wygral ma taka ciekawa twarz a karolina nie jest znow taka piekna jest wiele piekniejszych modelek

    01.12.2015 10:01
  • !!!!! (gość)

    Wygrało homo lobby a nie uroda i umiejętności

    01.12.2015 09:52
  • monia (gość)

    miałam nadzieję, że Pestka wygra... chłopak bez przegięć :)

    01.12.2015 09:10
NowszeStarsze