"Top Model 7". Castingi do nowej edycji właśnie się kończą! Czego spodziewać się w kolejnym sezonie?

Modowe show powraca! W ostatnich dniach castingów Katarzyna Sokołowska zdradza, że tym razem przesłuchania przebiegają zaskakująco szybko. Co jeszcze powiedziała gwiazda reporterom?

Multimedia

Katarzyna Sokołowska w rozmowie z reporterem Plejady opowiedziała o trwających właśnie castingach do nowej edycji "Top Model". Wiemy już, że skład jury nie ulegnie zmianie - oprócz samej Kasi Sokołowskiej widzowie zobaczą ikony takie jak Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka czy - wbrew plotkom otaczającym jego powrót - Michał Piróg. Co jeszcze czeka nas w jesiennej odsłonie show?

Wciąż trwają castingi do programu! Jak zostać "Top Model"? [GDZIE CASTINGI? CASTING DO TOP MODEL]Zobacz więcej

Jakiś czas temu Joanna Krupa przyznała, że w powstającej właśnie edycji jury szuka osób wyróżniających się nie tylko urodą, ale i osobowością. Teraz Katarzyna Sokołowska dodaje, że podczas przerwy w emisji programu wyrosło całe nowe pokolenie uczestników, zdeterminowanych, by wejść do świata modelingu!

Nasz świat mody jest w tym wydaniu dość hermetyczny, natomiast tutaj realizujemy go na takiej szerokiej płaszczyźnie i dla takiego szerokiego widza. Ja bardzo lubię taką trochę misyjność tego i ten wątek edukacyjny, bo pokazujemy, jak ta moda wygląda.

Przy okazji Sokołowska zdradza, że tym razem emisja show rozpocznie się wcześniej niż zazwyczaj:

Zobaczycie zresztą na antenie, że pojawimy się tym razem troszkę wcześniej (...) Niespodziewanie!

Jakie jeszcze zaskoczenia szykują dla nas twórcy "Top Model"? Tego dowiemy się na jesieni!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×