"Top Model 7". Finał zagrożony?! Okradziona Joanna Krupa nie pojawi się w ostatnim odcinku show?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami wielki finał 7. edycji "Top Model"! Niestety okazało się, że Joanna Krupa miała spore problemy podróżując do Polski na ostatni odcinek show. Co się wydarzyło? Czy prowadząca nie pojawi się w finale?

Multimedia

"Top Model 7" FINAŁ w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Czas na wielki finał 7. edycji "Top Model". W studiu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się gospodyni show Joanna Krupa oraz troje finalistów: Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk i Hubert Gromadzki. Okazało się, że Joannę spotkała przykra sytuacja w czasie przylotu do Polski.

Finał na żywo! Zobacz, jakie gwiazdy w nim wystąpią! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Krupa została okradziona! Z walizki, którą nadała do luku bagażowego zniknęło 9 par butów i suknia projektu Michaela Costello, w której miała wystąpić podczas finału show. Czy to oznacza, że Joanna nie poprowadzi finału? Oczywiście, że nie! Modelka może liczyć na zaprzyjaźnionych projektantów, którzy na pewno użyczą jej swoich kreacji. Jedno jest pewne - Joanna będzie obecna i będzie wyglądać jak zwykle zjawiskowo!

Czy finaliści spodziewali się, że zajdą aż tak daleko? Co dał im udział w programie? Uczestnicy opowiedzieli o swojej wielkiej przygodzie z modelingiem. Jak będzie wyglądał finał?

Ania Markowska poprawia swoje zdjęcia? Uczestniczka programu tłumaczy się z retuszu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • A. (gość)

    Ten konkurs to jedna wielka kpina. Wygrywa osoba, która jest mniej niż przeciętna. Nie przepadałem za uczestnikami ale Kaśkę ustawiłbym w końcówce stawki. Ani ładne zdjęcia, ani zbytnie pochwały, rozgarnięta też nie jest :"Spełniam swoje marzenia", "Każdy ma szanse" powtarzanie po kilka razy w każdym odcinku. Intelektualne dno "z sąsiedztwa". Według mnie to ktoś ją pchał do finału i chciałbym zobaczyć prawdziwe wyniki głosowania ;-)

    27.11.2018 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×