"Top Model 7". Metamorfozy uczestników! Jak zmienili się kandydaci na supermodelki i supermodeli? [GALERIA+WIDEO]

Finałowa 14-tka 7. edycji "Top Model" przeszła metamorfozy! Jak eksperci programu zmienili uczestników, którzy marzą o karierze modelek i modeli? Czy wyszło im to na dobre? Sprawdźcie sami!

Multimedia

"Top Model" sezon 7. w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program TV

Po zmaganiach na bootcampie i wyłonieniu finałowej 14-tki przyszedł czas na metamorfozy uczestników 7. edycji "Top Model". Obcięcie włosów i nowy kolor to było czasami za dużo, a spojrzenie w lustro kończyło się łzami!

Finałowa 14-tka wybrana! Co działo się na bootcampie? [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Chwilami było trudno, ale ostatecznie wszyscy uczestnicy pogodzili się ze swoimi nowymi wizerunkami. Były radykalne cięcia i drastyczne zmiany koloru włosów. Niektórym z kolei wystarczyło tylko obcięcie grzywki lub wyprostowanie włosów.

W nowych wizerunkach 14-tka wzięła udział w wyjątkowej, kolorowej sesji, a później kolejnej - tym razem okładkowej. Spotkali się też z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która pomogła uczestnikom w wybraniu stylizacji na wyjątkowy pokaz na dachu budynku. Sesja eliminacyjna obrazowała "7 grzechów" dzisiejszego świata. W jury gościem specjalnym był Robert Biedroń. Jako pierwsza odpadła Julia Frankowicz.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Robert Biedroń gośćmi specjalnymi programu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×