"Top Model 7" odcinek 7. Julia Wieniawa, Sasha Knezevic i Anna Jurgaś gośćmi programu! [ZDJĘCIA]

Przed nami 7. odcinek 7. edycji programu "Top Model". Tym razem także uczestników show czeka niespodzianka - sesja zdjęciowa w nietypowym miejscu i pomoc Julii Wieniawy! Sprawdźcie, co wydarzy się w 7. odcinku 7. edycji "Top Model"!

Multimedia

"Top Model" sezon 7. w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program TV

W tym odcinku "Top Model" pierwszym zadaniem uczestników będzie stworzenie spotu reklamowego dla sieci sklepów obuwniczych. Tu będzie liczył się pomysł, umiejętność improwizacji, ale też dyscyplina oraz dobra współpraca z kamerą. Finalistom pomoże Julia Wieniawa!

Młoda piosenkarka zajęła miejsce Margaret. To ją będziemy teraz widzieć na billboardach! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po ukończeniu zadania, uczestników czeka wielka niespodzianka! Polecą do Austrii! Na miejscu będą musieli przygotować profesjonalną i pomysłową relację podróżniczą, dla utrudnienia - z wplecioną, niezwykle trudną do wymówienia, niemieckojęzyczną kwestią.

To jednak nie będzie koniec ich austriackiej przygody! Finalistów czeka też sesja zdjęciowa, w nietypowym miejscu - na lodowcu! Modeli i modelki wesprze Sasha Knezevic.

Metamorfozy uczestników! Jak zmienili się kandydaci na supermodelki i supermodeli? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Podczas panelu z gościnnym udziałem Sashy oraz Anny Jurgaś - redaktor naczelnej magazynu Glamour, jury zdecyduje kto najlepiej poradził sobie z zadaniami i zostaje w programie.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×