"Top Model 7" odcinek 8. Bieganie po Warszawie w bieliźnie i dziwaczna sesja barokowa! Odpadła Żaklina Ta Dinh! [ZDJĘCIA+WIDEO]

W 8. odcinku 7. edycji "Top Model" uczestnicy musieli przenieść się w czasie i rywalizować ze sobą w... starym stylu. W domu modelek nie brakowało też kłótni i sprzeczek. Kto poradził sobie najlepiej na sesjach zdjęciowych i przeszedł do kolejnego odcinka, a kto pożegnał się już z programem?

Multimedia

"Top Model 7" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Modele i modelki ćwiczyły w domu, jak pozować do zdjęć. W pierwszym zadaniu musieli zrobić sobie nawzajem modowe zdjęcia w bieliźnie w centrum Warszawy! Uczestnicy zostali podzieleni na grupy i ruszyli w miasto. Dziewczyny kłóciły się o czas i ilość zdjęć. Każda z nich chciała wyjść jak najlepiej. Panowie podeszli do zadania z większym luzem. Potem sami oceniali i wybierali najlepsze zdjęcia.

Miedzy Żaklina i Szymonem doszło do spięcia. Dziewczyna miała szansę wygrać w tym zadaniu, ale zabrakło głosu Szymona. Ostatecznie profesjonalną sesję wygrali: Szymon Reich, Żaklina Ta Dinh i Kasia Szklarczyk. Po zadaniu Joanna Krupa zorganizowała uczestnikom ogrodowe spa, gdzie przez chwilę mogli odpocząć od codziennej rywalizacji.

Joanna Krupa pokazała film ze swojego ślubu z Douglasem Nunesem! Jak wyglądała uroczystość? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnym wyzwaniem była "gra miejska" na terenie Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, pod czujnym okiem gości specjalnych - Anny Jurgaś - redaktor naczelnej magazynu Glamour oraz byłych uczestników programu - Osi Ugonoh, Daniela Tracza i Michała Baryzy. Uczestnicy walczyli o immunitet - podzieleni na grupy musieli odwiedzić 6. specjalnie przygotowanych na tę okazję stacji, a przy każdej z nich musieli wykonać zadanie. Wygrana grupa zmierzyła się w teście z wiedzy o świecie mody.

W ostatnim zadaniu uczestnicy musieli przenieść się w czasie i rywalizować ze sobą w... starym stylu. Tematem sesji była barokowa impreza nawiązująca do epoki Marii Antoniny. Uczestnicy w wielkich perukach i wielowarstwowych strojach walczyli o jak najlepsze ujęcie.

W 8. odcinku "Top Model" odpadła Żaklina Ta Dinh!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    pierwsza

    22.10.2018 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×