"Top Model 8". Ciężarna Joanna Krupa w zwiastunie nowych odcinków! Kto pojawił się na castingach do programu?

Zwiastun 8. edycji "Top Model" już jest! W zapowiedzi nowych odcinków reality show pojawiła się ciężarna Joanna Krupa, która już w listopadzie po raz pierwszy zostanie mamą. Kto pojawił się na castingach do programu? Zobaczcie zwiastun "Top Model"!

Multimedia

Premiera 8. sezonu "Top Model" w poniedziałek, 2 września w TVN!

Nadchodzący sezon "Top Model" może być najbardziej nieprzewidywalny ze wszystkich. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Michał Piróg zgodnie zapewniają, że na castingach pojawiło się mnóstwo ciekawych osobowości, które marzą, by wkroczyć do świata mody.

Tak jak w poprzednich edycjach, kandydaci do tytułu top modelki lub top modela zamieszkają w domu modelek, będą brali udział w sesjach zdjęciowych i pokazach, rywalizując o zwycięstwo i cenne nagrody. W 8. edycji nie zabraknie gwiazd. Prace modeli i modelek będą oceniać m.in. Magdalena Frąckowiak, Natasza Urbańska, Małgrzata Kożuchowska i Michał Koterski.

Joanna Krupa nie pojawi się w finale programu? Kiedy ma termin porodu?Zobacz więcej

Ciężarna Joanna Krupa w zwiastunie 8. sezonu "Top Model"

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Modelka mimo ciąży nie zwolniła tempa i zdecydowała się pojawić w „Top Model”, którego jest prowadzącą i jurorką. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Joanna urodzi w Stanach. Poród planowany jest na listopad. Czy Joanna Krupa uważa, że zmieniła się w ciąży? Jakie będzie jej podejście do uczestników 8. edycji "Top Model"?

Jestem trochę większa, ale jako osobowość i jurorka dużo się nie zmieniłam. Jestem w pracy profesjonalistką - powiedziała w jednym z wywiadów Krupa.

"Top Model" sezon 8. zwiastun:

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×