"Top Model 8". Klaudia El Dursi poznała pozostałych finalistów. Jest bezkonkurencyjna?

Klaudia El Dursi, która dostała od jury "Top Model" złoty bilet, poznała finałową trzynastkę 8. edycji. Jak przyjęli ją pozostali uczestnicy? Czy piękna Klaudia jest bezkonkurencyjna?

Multimedia

"Top Model 8" - finałowa czternastka wybrana!

Poznaliśmy już finałową czternastkę 8. edycji "Top Model". Na castingach i bootcampie jury programu wybrało czternaście osób, które zamieszkały w domu modelek. Jedna z nich - Klaudia El Dursi - już na castingu wiedziała, że tam trafi. Otrzymała bowiem złoty bilet, który od razu ulokował ją w finałowym składzie.

Pierwszy złoty bilet przyznany! Kto go dostał?Zobacz więcej

Klaudia El Dursi w domu modelek

Po bootcampie trzynaście osób ulokowało się w domu modelek. Po jakimś czasie dołączyła do nich Klaudia. Piękna 30-latka przyjechała z czterema wielkimi walizkami, co od razu zwróciło uwagę pozostałych uczestników. Wszyscy też przyznali, że zdobywczyni złotego biletu to wyjątkowa kobieta - Jest konkurencja. Dużo większa niż była przed chwilą - zauważyła Ania Jaroszewska. - Jak weszła to kopara mi opadła. Okazała się być najpiękniejszą dziewczyną, jaką widziałam w życiu - dodała.

OGLĄDAJ nowe odcinki "Top Model" wcześniej niż w TV!

W powietrzu czuć było niezręczność, która powiększyła się jeszcze bardziej po tym, jak Klaudia oznajmiła, że ma rozpakować się w "pokoju zwycięzców". Tym samym od razu naraziła się na krzywe spojrzenia pozostałych mieszkańców domu modelek. Nie wszystkim przypadła do gustu. - Tak się na mnie patrzyła przez dłuższy czas i stwierdziłam, że to nie mój klimat. Chyba się nie dogadam z tą dziewczyną - stwierdziła Sandra Dorsz. Czy Klaudia El Dursi jest bezkonkurencyjna i wygra 8. edycję "Top Model"? Przekonamy się niedługo!

Zaskakująca sesja i pokaz w miejskiej scenerii. Mieszkańcy domu modelek wybrani!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×