"Top Model 8". Magdalena Karwacka dała popis wokalnych umiejętności! Zaśpiewała świąteczny hit "All I Want For Christmas"

Magdalena Karwacka dała popis wokalnych umiejętności. Uczestniczka "Top Model" zamieściła w sieci filmik, na którym śpiewa świąteczny hit "All I Want For Christmas". Wideo już zniknęło z sieci i chyba trudno się temu dziwić - internauci byli dla Magdaleny Karwackiej bezlitośni. Jak śpiewa była już uczestniczka "Top Model"?

Multimedia

Magdalena Karwacka z 8. edycji "Top Model" chętnie podkreśla w programie, że jej wielką pasją jest śpiewanie. W jej wizytówce znalazła się nawet informacja, że uczęszczała do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy – na wydział wokalny. Miała też brać indywidualne lekcje z trenerem wokalnym.

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak! Będzie lepsza od oryginału?Zobacz więcej

Po odpadnięciu z "Top Model" Karwacka nabrała odwagi i zamarzyła o tym, aby zostać piosenkarką. Próbką swoich umiejętności wokalnych podzieliła się jakiś czas temu na Youtube. Modelka opublikowała w serwisie swoją wersję świątecznego hitu Mariah Carey pt. "All I Want For Christmas". Jak śpiewa była już uczestniczka "Top Model"?

Popis wokalnych umiejętności Magdy z "Top Model" nie jest już dostępny w sieci. Wideo spotkało się z kpiną ze strony internautów, dlatego Karwacka postanowiła ukryć na swoim profilu wszystkie filmiki, które obnażają jej niedoskonałości wokalne.

Głos i tak jest przepuszczony przez rożne urządzenia aż boję się pomyśleć co by było gdyby śpiewała na żywo....

Pocieszeniem dla modelki i aspirującej wokalistki może być jednak to, że - według sporej grupy Internautów - śpiewa lepiej od sióstr Godlewskich.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×