"Top Model 8". Nikola Furman jest w ciąży?! 16-latka powiedziała, dlaczego opuściła program!

Nikola Furman - najmłodsza uczestniczka 8. edycji "Top Model" - musiała zrezygnować z udziału w programie. W sieci pojawiły się informacje o tym, że powodem opuszczenia Top Model" jest w ciąża 16-latki. Jaka jest prawda?

Multimedia

"Top Model" - Nikola Furman jest w ciąży?

Nikola Furman zemdlała podczas panelu w 6. odcinku 8. edycji "Top Model". Po interwencji ratowników medycznych postanowiła wycofać się z programu. Po jej odejściu w sieci pojawiły się plotki wskazujące na to, że Nikola jest w ciąży. Jaka jest prawda?

Upadki na ruchomym wybiegu i pozowanie ze zwierzętami! Program opuściły aż dwie osoby!Zobacz więcej

16-latka postanowiła odpowiedzieć na komentarze nagrywając wideo i publikując je w mediach społecznościowych. Nikola wyjaśniła powody podjęcia decyzji:

Krótko, zwięźle i na temat. Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia - to raz. A dwa - w trakcie trwania programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora.

Furman stanowczo zaprzeczyła też, jakoby była w ciąży "ja mam 16 lat!" - napisała pod jednym z komentarzu. Okazuje się więc, że kolejny raz plotki rozsiewane w sieci nie mają z prawdą wiele wspólnego.

OGLĄDAJ nowe odcinki "Top Model" wcześniej niż w TV!

Nikola to 16-letnia uczennica klasy biologiczno-chemicznej. Stara się nie wybiegać za bardzo w przyszłość, twierdzi, że na wszystko przyjdzie czas. W wolnym czasie jest wolontariuszką w Domu Dziecka. Czekamy na jej dalsze kroki w świecie modelingu!

Romans w programie? Ta dwójka uczestników ma się ku sobie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×