"Top Model 8" odcinek 11. Wielki Stambuł, ostra walka na castingach oraz konflikt Olgi i Sandry. Kinga Wawrzyniak odpadła z programu!

Za nami 11. odcinek programu "Top Model 8". Za nami weekend mody, a to oznacza, że rywalizacja o finał jest coraz ostrzejsza i wymagająca! Kto najlepiej poradził sobie w tym odcinku? Kto musiał pożegnać się z show? Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

Czas na fashion week. Tym razem uczestnicy wybrali się do Turcji, by zawalczyć o udział w pokazach zagranicznych projektantów. Zanim jednak rywalizacja rozpoczęła się na dobre była okazja, by poznać uroki Stambułu.

Podczas pierwszego zadania uczestnicy musieli poszukać elementów tradycyjnych tureckich strojów, w które następnie musieli się wystylizować. W zadaniu przewidziana była również dodatkowa trudność. Kolejny raz zadania w małych grupach, to dopiero wyzwanie! Każda z par poradziła sobie całkiem dobrze, ale gdy na głowach musieli nieść baklawę, a w ręku herbatę, to zadanie już nie było takie proste...

Wraz z kolejnym dniem przyszedł czas na castingi. Komu uda się wziąć udział w największej ilości pokazów? Do tego przecież trzeba jeszcze dotrzeć na castingi, a w przeogromnym Stambule to nie będzie łatwe. Podczas pierwszego castingu bardzo dobrze poradziła sobie Sandra, zupełnie tak, jakby była do tego stworzona. Klaudia została za zbyt nieśmiałą, co nie pasuje do wizerunku firmy streetwearowej. Kinga za to jeszcze nie ma gracji w chodzeniu i obracaniu się.

Małgorzata Kożuchowska w świecie seriali i sesja na blokowisku. Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Olga, Kinga i Dawid wybrali się razem na kolejny casting. Tutaj Kinga też nie miała szczęścia, uznano, że ma... zbyt szerokie ciało. Olga załapała się na przymiarki sukienki. Szczęścia ponownie nie miała Klaudia, której zarzucono brak pewności siebie. Za to Sandra ponownie została zauważona i miała szansę na przymiarki. Problemy miał Dawid, świetnie się prezentował na castingu, ale projektanci boją się jego choroby Tourette'a. Przy kolejnym castingu znowu świetnie poszło Sandrze, czyżby majtki z Myszką Miki przynosiły jej szczęście?

Klaudia i Kinga najgorzej poradziły sobie na castingach. Sandra finalnie miała do zrobienia pięć pokazów, Olga cztery pokazy, Stasiek dwa, Klaudia miała szansę na jeden pokaz, Kindze również przypadł jeden pokaz. Dawid też miał tylko jeden pokaz. Olgę bardzo zabolało to, że Sandrze przypadło więcej pokazów. Widać, że rywalizacja jest coraz ostrzejsza.

Na koniec sesja zdjęciowa w malowniczej dzielnicy Balat. Czyje zdjęcie okaże się najlepsze, a kto odpadnie przed samym finałem? Najlepsza okazała się Sandra, drugie miejsce zajęła Olga, następnie wyróżniony został Dawid, później Staszek, a na koniec Klaudia!

Z PROGRAMU "TOP MODEL" ODPADŁA KINGA WAWRZYNIAK

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • No Sandra wygra! (gość)

    Sandra Wygra

    13.11.2019 06:28
  • ada (gość)

    wygra sandra

    12.11.2019 23:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×