"Top Model 8" odcinek 4. Metamorfozy uczestników i pierwszy pokaz z ciężarną Kasią Warnke! Odpadł Radek Czekański!

Cała 15-tka 8. edycji "Top Model" przeszła w 4. odcinku spektakularne metamorfozy. Uczestnicy wzięli również udział w pierwszym profesjonalny pokazie z publicznością i ciężarną Kasią Warnke w roli modelki. Kto poradził sobie najlepiej na wybiegu? Co działo się w domu uczestników? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Top Model 8" odcinek 4. - co się wydarzyło?

W 8. edycji "Top Model" przyszedł czas na metamorfozy. Modele i modelki oddali się w ręce specjalistów, ale nie wszyscy od razu zaakceptowali swój nowy wygląd. Gwałtowna zmiana fryzury odbiła się m.in. na samopoczuciu Klaudii Chojnackiej, która popłakała się na fotelu. Do nowego wyglądu nie mogła się tez przyzwyczaić Klaudia. -Mi się wydaje, że ty lubisz być przerysowana [...] To jest Twoje największe ograniczenie - zauważyła Kasia Sokołowska. Odważną przemianę przeszła Olga, która była zachwycona skróceniem włosów. Kolor zmienił za to Rafał, Nikola i Michał. Łzy polały się podczas metamorfozy Magdy.

Zaskakująca sesja i pokaz w miejskiej scenerii. Mieszkańcy domu modelek wybrani!Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Następnie uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej do jednego z magazynów. Następnego dnia w domu pojawiła się Kasia Sokołowska, która zabrała modeli i modelki na casting. Pierwszy raz w historii programu "Top Model" uczestnicy tak szybko stanęli przed szansą wzięcia udziału w profesjonalnym pokazie mody. Klaudia Chojnacka, Nikola Furman i Radek Czekański musieli wrócić do domu. Po fittingu do domu musieli jeszcze wrócić: Rafał i Klaudia El Dursi. Pozostali przeszli prawdziwy test swoich umiejętności. W finale pokazu w roli modeli pojawili się Kasia Warnke i Piotr Stramowski.

Franek Rumak - nowy uczestnik zawrócił w głowie Marietcie! Co z Łukaszem? Zobacz więcej

Na koniec modelki i modele wzięli udział w sesji panelowej na trampolinie pod czujnym okiem Magdaleny Frąckowiak. To była sesja skrojona dla Kingi, która uprawia akrobatykę. Na uczestnikach duże wrażenie zrobiła również Klaudia, która uznali za mocną konkurencję. To właśnie Klaudia mogła po tej konkurencji zamieszkać w pokoju zwycięzcy.

W 4. odcinku 8. sezonu "Top Model" odpadł Radek Czekański!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×