"Top Model 8" odcinek 5. Naga sesja lodowa i nerwy Joanny Krupy! Denis Chmielewski nie wykonał zadania! Odpadł? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Finaliści 8. edycji "Top Model" w końcu musieli naprawdę pokazać, na co ich stać. W 5. odcinku zmierzyli się m.in. ze ścianką wspinaczkową i nagą sesję. Kto okazał się być najsłabszym ogniwem i odpadł z programu? Sprawdź, co się wydarzyło w 5. odcinku "Top Model 8"!

Multimedia

"Top Model 8" odcinek 5. - co się wydarzyło?

Rywalizacja rozpoczęła się na dobre. Zaczęło się od spięcia w Domu Modelek. Klaudia El Dursi poróżniła się z Kingą. Czas jednak na nowe zadania. Trzy grupy uczestników zostały zaproszone na derby na Służewcu. Każda z nich musiała przygotować relację z imprezy, która miała zostanie udostępniona w mediach społecznościowych. Nie było łatwo, ponieważ prezentacja musiała być spójna, pasująca do atmosfery wydarzenia. Z pomocą uczestnikom przyszli Maffashion oraz Wujaszek Liestyle. Wygrała Kinga, której zdjęcie robiła... Klaudia. W nagrodę to Kindze Wujaszek Liestyle zrobił sesję zdjęciową.

Klaudia El Dursi poznała pozostałych finalistów. Jest bezkonkurencyjna?Zobacz więcej

Po zakończonym zadaniu czas na kolejne wyzwanie – sesja na ściance wspinaczkowej. Uczestnikom pomagała tym razem Karolina Pisarek - finalistka 5. edycji "Top Model" i jedna z najpiękniejszych twarzy na świecie. Na wysokościach najlepiej poradzili sobie Klaudia Chojnacka i Denis Chmielewski. To oni wygrali sesję zdjęciową dla popularnej marki obuwniczej. Odbyła się ona w Londynie.

W Domu Modelek na uczestników czekała Joanna Krupa, która zjadła z nimi kolację. Pomogła też Rafałowi, którego dopadł nostalgiczny nastrój. Czas jednak na decydujące zadanie, w czasie którego gościem specjalnym była Kasia Struss, a zdjęcia robił Robert Wolański. Przyszedł czas na nagą sesję w mroźnych, lodowych warunkach. Wiele osób miało problem z tym, aby się przełamać i pozować nago. Denis stwierdził, że rezygnuje z wykonania zdjęć i nie wziął udziału w sesji. - Ja nie robię rzeczy, których nie czuję - wytłumaczył.

Romans w programie? Ta dwójka uczestników ma się ku sobie!Zobacz więcej

W czasie panelu do jurorów dołączyły Kasia Struss i Katarzyna Dąbrowska. Wiele osób dostało pochwały od jurorów, a Denis stwierdził, że cieszy się, że podjął decyzję o rezygnacji z sesji, bo w innym wypadku czułby się, jakby się sprzedał. To zdanie oburzyło jury. - Obraziłeś pozostałych uczestników. Twierdzisz, że oni się sprzedali? - zapytał Marcin Tyszka. Chłopak próbował się tłumaczyć, ale to nic nie dało. - Jest mi bardzo smutno, bo widziałam cię w finale - oznajmiła Joanna Krupa. Sesję wygrała Ania. Najsłabsze zdjęcie miała Nikola, ale to Denis nie wykonał zadania.

W 5. odcinku 8. sezonu "Top Model" odpadł Denis Chmielewski!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×