"Top Model 8" odcinek 7. Nowa uczestniczka, Jurek Owsiak i inni goście w programie! Odpadli Kinga Dębska i Rafał Torkowski! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Finaliści 8. edycji "Top Model" w końcu musieli naprawdę pokazać, na co ich stać. W 5. odcinku zmierzyli się m.in. ze ścianką wspinaczkową i nagą sesję. Kto okazał się być najsłabszym ogniwem i odpadł z programu? Sprawdź, co się wydarzyło w 5. odcinku "Top Model 8"!

Multimedia

"Top Model 8" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Poprzedni odcinek wygrał Dawid, który do Pokoju Zwycięzców zabrał Staszka. Między Klaudią a Kingą wciąż jest napięta atmosfera. Na dodatek w Domu Modelek pojawił się Michał Piróg, który ogłosił, że do modelek i modeli dołącza nowa uczestniczka - Kinga Dębska, która odpadła w poprzednim etapie. Teraz zajęła miejsce Nikoli, która musiała zrezygnować z udziału w programie.

Nikola Furman jest w ciąży?! 16-latka powiedziała, dlaczego opuściła program!Zobacz więcej

Czas na zadanie. Kandydaci do tytułu Top Model mieli nagrać kampanie na ważne społeczne tematy, a pomagał im w tym prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurek Owsiak oraz Cleo Ćwiek - modelka, która leczy się na depresję. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, które stworzyły wideo o przemocy wobec zwierząt, chorobach psychicznych i hejcie. Wyróżnione zostały: Klaudia i Ania.

OGLĄDAJ nowe odcinki "Top Model" wcześniej niż w TV!

W tym samym odcinku pojawił się również Michał Koterski. Podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej pomógł uczestnikom wcielić się w role antybohaterów z filmów animowanych. Rafał był Hadesem z "Herkulesa", Kinga - Diaboliną z "Czarownicy", Klaudia - Macochą z "Kopciuszka", Staszek - Gastonem z "Pięknej i Bestii", Marcin - Kapitanem Hakiem z "Piotrusia Pana", Ania - Złą Królową z "Królewny Śnieżki", Kinga Dębska - Gertrudą z "Zaplątanych", Olga - Urszulą z "Małej Syrenki", Michał - Dżafarem z "Aladyna", Sandra - Cruellą de Mon ze "101 dalmatyńczyków", Dawid - Shanem Yu z "Mulan", Klaudia Chojnacka - Królową Kier z "Alicji z Krainy Czarów". Nagrodą dla zwycięzcy był wyjazd na premierę filmu "Czarownica 2" z Angeliną Jolie. Każdy chciał wygrać, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrała Olga, która poleciała na galę ubrana w kreację Dawida Wolińskiego!

Olga Kaczyńska - zwyciężczyni 2. edycji - zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony?Zobacz więcej

Na koniec Natasza Urbańska i Roksana Węgiel zabrały uczestników na plan, gdzie w parach musieli nagrać krótki fashion film w klimacie roller disco lat 90'. Wspólnie pracowali: Marcin i Olga, Klaudia i Kinga, Rafał i Sandra, Ania i Staszek, Dawid i Klaudia Chojnacka oraz Michał i Kinga Dębska. Podczas panelu jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Natasza Urbańska i Michał Koterski zdecydowali, kto był najlepszy (Ania i Staszek) oraz, które dwie osoby opuszczą program.

W 7. odcinku 8. sezonu "Top Model" odpadli Kinga Dębska i Rafał Torkowski!

Natalia Nienałtowska w Domu Wielkiego Brata! Wcześniej była w "Top Model"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×