"Top Model 8" odcinek 9. Eko zadanie i wzruszająca sesja z bliskimi! Odpadła Klaudia Chojnacka! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 9. odcinku 8. edycji "Top Model" uczestnicy wzięli udział m.in. w eko zadaniu. W programie pojawili się też ich bliscy, z którymi pozowali do zdjęć. Ich pracę podpatrywali dziś Karolina Ferenstein - Kraśko i Piotr Kraśko oraz Daria Zawiałow. Kto poradził sobie najlepiej, a kto odpadł z "Top Model"? Wszystko jest już jasne!

Multimedia

"Top Model 8" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Na początek zmiana warty w pokoju zwycięzcy. W pożądanym przez wszystkich miejscu zamieszkała Sandra z Klaudią El Dursi. Nowym wyzwaniem dla uczestników było dziś nagranie teledysku z Darią Zawiałow. -Na pewno nie będzie łatwo - zapowiedziała już na wstępie popularna wokalistka. Modele i modelki musieli dostosować się do specyfiki pracy na planie klipu oraz wykazać się umiejętnościami aktorskimi i tanecznymi.

Za kulisami Ania i Sandra rywalizowały o atencję Staszka. Ta druga popadła w międzyczasie jeszcze w konflikt z Dawidem, który miał problemy z wpasowaniem się w choreografię. Daria Zawiałow była jednak zachwycona ich pracą i zaprosiła wszystkich do występu w teledysku. Wyróżniona została jednak tylko Olga, która otrzymała dodatkowo zaproszenie na koncert wokalistki.

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się! Model potwierdził medialne plotki!Zobacz więcej

W kolejnym zadaniu uczestnicy wzięli udział w eko zadaniu. W jednej z największych firm zajmujących się recyklingiem ubrań, musieli przygotować kolekcję pod hasłem #zerowaste. Gośćmi specjalnymi byli Areta Szpura - felietonistka magazynu Glamour, Ismena Dąbrowska – redaktor prowadząca Glamour.pl oraz projektant Mariusz Przybylski. Najlepsza kolekcja miała zostać pokazana na łamach magazynu. Modele i modelki pracowali w trzech grupach:

 • Ania, Staszek, Sandra,
 • Klaudia, Klaudia, Dawid,
 • Olga, Kinga, Michał.

Uczestnicy dostali tylko pięć minut na wybranie ubrań. Następnie musieli stworzyć z nich nowe stylizacje, które później zaprezentowali na wybiegu. Największe wrażenie na jurorach zrobiła kolekcja przygotowana przez Klaudię El Dursi, Klaudię Chojnacką i Dawida.

Wyjazd do Izraela i zabawa w fotografów. Kto opuścił program?Zobacz więcej

Na koniec przyszedł czas na finałową sesję, która odbyła się w towarzystwie najbliższych uczestnikom osób. Ich pracę podpatrywali Karolina Ferenstein - Kraśko i Piotr Kraśko, czyli jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Wyjątkowo emocjonujące spotkanie wpłynęło na wszystkich na planie. Jurorzy postanowili wyróżnić dziś fotografię Kingi!

W 9. odcinku 8. sezonu "Top Model" odpadła Klaudia Chojnacka!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
 • SARA (gość)

  Skandal, dlaczego tak śliczna, młoda i utalentowana dziewczyna odpadła, powinna być nią przemądrzała K

  29.10.2019 14:27
 • Xyz (gość)

  Ta cała zębiasta Sandra zaczyna mnie wkurzać.Ciągle docina Dawidowi.Trzyma się Klaudii,a i tak w niczym jej nie dorównuje i nie dorówna.Ta cała jej historia z tatusiem który jest daleko zagranicą😂jest żenująca.Nie jedna osoba pracuje na rodzinę zagranicą i nie każdy to ogłasza całemu światu hahahaha

  29.10.2019 05:18
 • Szymon (gość)

  Oj Telemagazyn, program się jeszcze nie skończył a już uprzedzacie, kto odpadł. Chyba dostaniecie karę

  28.10.2019 22:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×