"Top Model 8". Romans Nikoli i Michała? Uczestnicy mają się ku sobie!

Czy Nikola Furman i Michał Gała z "Top Model" mają romans? W pokazywanych przez TVN odcinkach programu wyraźnie widać, że ta dwójka ma się ku sobie! Czy między nimi będzie coś poważnego?

Multimedia

Romans w "Top Model"?

Uczestnicy 8. edycji "Top Model" zamieszkali razem w Domu Modelek i razem biorą udział w różnych zadaniach. Jednak nie samą modą człowiek żyje. Widzowie zauważyli, że między dwójką uczestników może być coś więcej niż przyjaźń. Chodzi o Nikolę Furman i Michała Gałę.

Metamorfozy uczestników i pierwszy pokaz z ciężarną Kasią Warnke! Kto odpadł?Zobacz więcej

Tuż przed pierwszą sesją, w której uczestnikom "Top Model" pomagała Magdalena Frąckowiak, Nikola była bardzo blisko Michała. Siedziała na jego kolanach, a on dawał jej całusy w policzek. - Po prostu dogaduję się dobrze z Michałem. To zwykłe dogadywanie się - mówiła w programie Nikola. - Fajna parka by była - komentowali z kolei pozostali uczestnicy "Top Model".

OGLĄDAJ nowe odcinki "Top Model" wcześniej niż w TV!

Nikola to 16-letnia uczennica klasy biologiczno-chemicznej. Stara się nie wybiegać za bardzo w przyszłość, twierdzi, że na wszystko przyjdzie czas. W wolnym czasie jest wolontariuszką w Domu Dziecka. Michał skoczył Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Jego największym marzeniem jest udział w kabarecie. Ma 22 lata. Czy będą parą?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz po raz pierwszy publicznie razem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×