"Top Model 8". Sesja high fashion na warszawskim osiedlu. Gdzie znajdują się bloki ze zdjęć Zuzy Krajewskiej?

W 10. odcinku 8. edycji "Top Model" uczestnicy walczyli o wyjazd na Fashion Week do Stambułu. O tym, kto przejdzie dalej decydowała sesja high fashion, która odbyła się na jednym z warszawskich osiedli. Gdzie dokładnie?

Multimedia

"Top Model 8" - sesja high fashion na blokowisku

Uczestnicy "Top Model" walczyli o wyjazd na Fashion Week. O tym, kto wyjedzie do Stambułu decydowały zdjęcia, które powstały na jednym z warszawskich osiedli. - Moda uwielbia największe kontrasty. Dzisiaj high fashion 2019 zderzy się z budowanym pod koniec lat 70. osiedlem - zapowiadał sesję Michał Piróg. Autorką zdjęć była jedna z najbardziej znanych polskich fotografek, Zuza Krajewska.

Małgorzata Kożuchowska w świecie seriali i sesja na blokowisku. Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Gdzie dokładnie powstawały fotografie, na których uczestnicy "Top Model" ubrani byli w stroje najlepszych projektantów na świecie? To osiedle Ruda na warszawskich Bielanach, które zapełniło się blokami budowanymi w latach 70. XX wieku, według projektu Zdzisława Łuszczyńskiego.

Trzeba przyznać, że zdjęcia, które powstały mają wyjątkowy klimat, a kontrast, o którym mówił Michał Piróg, jest wyraźnie widoczny. Dzięki tej sesji do dalszego etapu programu przeszli Staszek, Kinga, Sandra, Olga, Dawid oraz Klaudia. Z programu odpadli natomiast Ania i Michał.

Klaudia El Dursi była asystentką Kuby Wojewódzkiego! Co robiła w jego programie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×