"Top Model 9". Dominic D'Angelica i Dawid Woliński znali się już przed programem? Są na to dowody!

Echa skandalu w "Top Model" wciąż nie milkną. Czy Dominic D'Angelica i Dawid Woliński znali się już przed programem? W sieci można znaleźć dowody na to, że juror show TVN i wyrzucony uczestnik poznali się wcześniej.

Multimedia

Dominic D'Angelica i Dawid Woliński znali się przed "Top Model"?

Za nami finał 9. edycji "Top Model", który odbył się w cieniu skandalu. Na chwilę przed finałowym odcinkiem na jaw wyszła mroczna przeszłość Dominica – modela, który miał walczyć o zwycięstwo w programie.

W poniedziałek (23.11) na Twitterze pojawiły się wpisy świadczące o tym, że Dominic D'Angelica w 2011 roku miał dopuścił się przestępstwa seksualnego wobec nieletniej. Na decyzję włodarzy TVN nie trzeba było długo czekać. Następnego dnia kierownictwo stacji usunęło mężczyznę z programu.

Dawid Woliński i Michał Piróg bronią Dominica D'Angelica? Opublikowali wymowne zdjęciaZobacz więcej

W obronie chłopaka stanął wtedy m.in. juror programu, Dawid Woliński. –Niszczyć człowieka, jakie to proste! – można było przeczytać na jego Instastory jeszcze we wtorek (24.11). Teraz pojawiają się spekulacje, że juror i wyrzucony z programu uczestnik znali się wcześniej. Jak zauważył serwis Pudelek, oboje byli w RPA w lutym br.

Przejrzeliśmy ich konta na Instagramie i rzeczywiście natrafiliśmy na ślady świadczące o tym, że Woliński i D'Angelica znali się już przed programem. Spójrzcie tylko na daty i lokalizacje ich postów w galerii. Dawid Woliński podczas pobytu w RPA pokusił się też o komentarz na profilu Dominica.

Zobacz galerię

Myślicie, że Dominic D'Angelica mógł liczyć na wsparcie Dawida Wolińskiego w programie? Czy to właśnie juror "Top Model" zachęcił go do wzięcia udziału w show TVN?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×