"Top Model 9". Dominic D'Angelica wydał oświadczenie! "Nigdy nie zostałem uznany za winnego"

Dominic D'Angelica długo nie komentował zamieszania wokół własnej osoby. Pod osłoną nocy wydał jednak oświadczenie, w którym konfrontuje się z zarzutami. Sprawdźcie, co Dominic D'Angelica napisał na Instagramie.

Multimedia

Dominic D'Angelica przerywa milczenie. Jak odniósł się do sprawy?

Dominic D'Angelica jest niewinny? Wyrzucony na chwilę przed finałem 9. edycji "Top Model" uczestnik w końcu skomentował doniesienia o tym, że był sądzony w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. W oświadczeniu, które pojawiło się w mediach we wtorek wieczorem, Dominic D'Angelica odpiera zarzuty twierdząc, że "nigdy nie został uznany za winnego".

Fakty. Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu z 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w reszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą ani oprawcą.

Mariusz zamiast Dominica w finale programu? Sprawdziliśmy, czy ma szansę na powrót!Zobacz więcej

D'Angelica opublikował również list, który przedstawia szczegóły pójścia na układ z sądem. Dodał, że za jakiś czas opublikuje dłuższy post z wyjaśnieniami. -Będę silny. Wszystkim, którzy mnie wspierają, jestem z całego serca wdzięczny. Kocham Was! - napisał Dominic.

Zobacz galerię

"Top Model 9" FINAŁ - zobacz nowy zwiastun bez Dominica D'Angelica

Komentarze

Skomentuj
 • Iren (gość)

  Zniszczono mu początek życia... Smutne. Tyle zbrodniarzy chodzi .

  26.11.2020 21:06
 • Zuzanna (gość)

  To co robi kler wychodzi na sucho i każdy kazdego kryje. Dziwisz dalej jest kardynałem a na młodego chłopaka który rozpoczął nowe życie juz skazano bez orzeczenia i sprawdzenia winy.

  25.11.2020 11:36
 • Iwa (gość)

  Przepraszam bardzo, dlaczego Dominik został wyrzucony z programu nawet jak cos zrobił w 2013 r to już został ukarany a teraz chce żyć normalnie co ma "piernik do wiatraka "

  25.11.2020 11:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×