"Top Model 9". Gracja i Jacek Kalibabka - dzieci słynnego przestępcy, "Tulipana" - oczarowały jurorów show TVN!

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu, na castingu do 9. edycji "Top Model" pojawiło się rodzeństwo Gracja i Jacek Kalibabka. Okazuje się, że to dzieci słynnego przestępcy, "Tulipana". Jak zareagowali na nich jurorzy show TVN?

Multimedia

Dzieci znanego przestępcy w "Top Model"!

Gracja i Jacek Kalibabka są rodzeństwem. Oboje marzą o karierze w modelingu. To przywiodło ich na casting do 9. edycji "Top Model". Ich twarze od razu zwróciły uwagę jurorów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli nimi zachwyceni. Myśleli nawet, że są bliźniętami.

Dominik Bereżański zdobył pierwszy srebrny bilet w historii programu!Zobacz więcej

Po chwili rozmowy, okazało się, że Gracja i Jacek mają słynne nazwisko – Kalibabka. Ich tata, Jerzy Kalibabka – był znany także jako "Tulipan", ze względu na swoją przestępczą działalność. MĘżczyzna uwiódł, omamił, rozkochał w sobie i okradł tysiące kobiet. Był ojcem co najmniej 28 dzieci swoich ofiar. Zmarł w marcu 2019 roku.

Kalibabka był postacią, która zainspirowała filmowców. Na motywach jego życia powstał serial "Tulipan" z Janem Monczką w roli głównej. 8 marca 1984 roku został skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności i blisko milion złotych grzywny. Kiedy w 1986 roku zatrudniono go jako konsultanta na planie serialu, dzięki honorarium udało mu się spłacić grzywnę. Na wolność wyszedł w skutek amnestii po odbyciu 9 lat i 8 miesięcy kary. Czy jego dzieci - Gracja i Jacek - zrobią karierę?

Julia Wieniawa chce zająć miejsce Joanny Krupy?! Na planie doszło do szarpaniny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Klapa (gość)

  Ona przeciętna z wyglądu z cudacznym imieniem, on z dziwnymi ustami jak u gęsi lub kaczki.

  03.09.2020 13:12
 • Żenada (gość)

  Tatuś to był prawdziwy bohater narodowy: "OD RYBAKA DO ŻIGOLAKA" ...

  03.09.2020 08:48
 • 2015 (gość)

  Promowanie dzieci przestępcy w tv, żenada i dno.

  02.09.2020 22:04
 • BUBAONZJZ0AK 9ajzs0smjxnxls8shslosnsks09mianmsosk9 (gość)

  Sonxjsa09snzzsspzjpssosnzmsonzlzzisjnzlapslkznmzoslsosmzkz xmzinzkz9znssap.ux ska9zbzkspszmizbzmszoz jzizmsl Jz zlsoz zinmz9zzjzo9anss0snzosjsps0andls0smsoss9smsp0 Osmzoznzloamibspsmsknspamsisnzoa.zknzlaqpsmkz z zosn

  31.08.2020 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×