"Top Model 9". Jurorzy na bootcampie wyłonili finałową 14-tkę! Zobacz, kto zamieszka w domu modelek!

W 3. odcinku 9. edycji "Top Model" wybrani przez jurorów uczestnicy pojechali na bootcamp, gdzie po raz pierwszy stanęli przed obiektywem podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej i wzięli udział w pokazie mody. Kto zamieszka w domu modelek?

Multimedia

"Top Model" - mieszkańcy domu modelek wybrani!

Koniec castingów jurorskich to początek kolejnego etapu w programie. Wybrani uczestnicy zostali zabrani na bootcamp, gdzie podczas zadań walczyli o miejsce w domu modeli. W tym sezonie miejscem obozu była wyjątkowo przestrzeń cukrowni nad jeziorem Żnin. Na samym początku wszyscy zostali podzieleni na cztery grupy. Do uczestników dołączył również zdobywca srebrnego biletu - Dominik.

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska zachwyciły jurorów. Prywatnie są w związku!Zobacz więcej

Każda z grup pozowała podczas innej sesji zdjęciowej. To na podstawie efektów sesji jurorzy wybrali tych, którzy przeszli do kolejnego etapu. Czujnym okiem wypatrywali tych, którzy podczas zadań wypadli najlepiej. Tylko nielicznym udało się przejść do kolejnego etapu.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Na koniec pierwszy pokaz mody w tej edycji. Michał Piróg poinformował uczestników, że pójdą w nim tylko ci, którzy otrzymali miejsce w domu modeli. Są to: Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Dominik Bereżański, Karolina Płocka, Łukasz Bogusławski, Wiktoria Chorążak, Dominic D'Angelica, Patrycja Sobolewska, Agnieszka Skrzeczkowska, Mariusz Jakubowski, Mikołaj Śmieszek, Ernest Morawski i Maja Siwik. W domu modelek spotkają się z Weroniką Kaniewską, która na castingu zdobyła złoty bilet.

Weronika Kaniewska zdobyła złoty bilet! Na castingu zrobiła oszałamiające wrażenie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×