"Top Model 9". Mariusz Jakubowski zamiast Dominica D'Angelica w finale programu? Sprawdziliśmy, czy ma szansę na powrót!

Widzowie chcą, aby Mariusz Jakubowski zajął miejsce Dominica D'Angelica w finale 9. edycji "Top Model". Czy chłopak rzeczywiście ma szansę na powrót do programu? Sprawdziliśmy!

Multimedia

Mariusz Jakubowski zamiast Dominica D'Angelica w finale "Top Model"?

Nie milkną echa wtorkowego skandalu z udziałem uczestnika 9. edycji "Top Model". Po tym, jak okazało się, że Dominic D'Angelica był sądzony w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z show na chwilę przed finałem. Stacja TVN szybko podjęła decyzję informując przy tym, że sprawdzone zostaną okoliczności w jakich Dominic D'Angelica trafił do programu.

Dawid Woliński i Michał Piróg bronią Dominica D'Angelica? Opublikowali wymowne zdjęciaZobacz więcej

Widzowie "Top Model" liczą teraz na to, że do programu zostanie przywrócony Mariusz Jakubowski. -Teraz przywróćcie Mariusza, -Mariusz, czekamy na ciebie w finale - czytamy na profilu programu w mediach społecznościowych.

Czy prośby widzów zostaną wysłuchane, a Mariusz zajmie miejsce Dominica w finale? Nie ma na to raczej żadnych szans. Stacja TVN we wtorkowe popołudnie zaprezentowała już nowy zwiastun finału "Top Model" bez udziału Dominica D'Angelica. Lektor zapowiada w nim, że o zwycięstwo w programie powalczą tylko trzy osoby: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jarek w (gość)

    Kto patrzy na te TVN owskie badziewie

    25.11.2020 23:03
  • Agata (gość)

    Nie można było przywrócić Mariusza, bo od tygodnia można wysyłać smsy z głosami. Ale szkoda, bo byłby to chyba jedyny uczestnik w historii, który odpadł dwa razy i dwa razy wrócił ;)

    24.11.2020 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×